Sporta kompleksa “333” vadītājs Haralds Šlēgelmilhs nolēmis atgriezties autosportā un šosezon piedalīsies Lamborghini Super Trofeo Europe, aizvadot pilnu sezonu.

Šai čempionātā Šlēgelmilhs startēja jau agrāk, 2017. gadā pat iegūstot vicečempiona titulu, turklāt tāpat kā no 2015. līdz 2017. gadam Šlēgelmilhs startēs Gruzijas komandas “ArtLine Team Georgia” sastāvā.

Šlēgelmilhs startēs vienā ekipāžā ar gruzīnu Šotu Abkazavu, kuram ir plaša pieredze šai čempionātā. Pērn 47 gadus vecajam sportistam izdevās izcīnīt vienu uzvaru Pro-Am ieskaitē, bet 2015. gadā AM klasē pat gūta uzvara sezonas kopvērtējumā.

“F1LV

Aizvadītajos testos Silverstounā Šlēgelmilha ekipāža uzrādīja labāko rezultātu ar 0,4 sekunžu pārsvaru pār tuvākajiem konkurentiem, kas ļauj cerēt uz pozitīviem rezultātiem arī sezonas gaitā.

Visu sacensību tiešraides tiek translētas čempionāta oficiālajā Youtube kanālā un būs pieejamas arī Latvijas teritorijā. Pirmais posms risināsies jau šajā nedēļas nogalē. Katra posma laikā tiek aizvadītas divas sacīkstes.S

Haralds Šlēgelmilhs uzskatāms par panākumiem bagātāko formulu braucēju Latvijā. Savas karjeras laikā 31 gadu vecais Šlēgelmilhs startējis pat tāda līmeņa čempionātos kā Formula Renault 3.5 Series, GP2 Asia Series un Formula 3 Euro Series. Lai gan mērķis sasniegt F1 netika īstenots, Šlēgelmilhs ir pierādījis, ka spēj kā līdzīgs ar līdzīgu sacensties ar tāda kalibra braucējiem kā Niko Hulkenbergs, Kamui Kobajaši un Sebastians Buemi.

Lamborghini Super Trofeo Europe sezonas kalendārs

  1. Silverstouna 11. – 12. maijs
  2. Misano 29. – 30. jūnijs
  3. Zandvorta 13. – 14. jūlijs
  4. Spa 26. – 27. jūlijs
  5. Nirburgringa 31. augusts – 1. septembris
  6. Heresa 24. – 25. oktobris