Viens no pasaules vadošajiem MotoGP braucējiem Andrea Doviciozo nolēmis savu CV paplašināt ar sacīkstēm arī uz četriem riteņiem un jau nākammēnes Misano trasē piedalīsies DTM čempionāta posmā.

Lai gan DTM čempionātā tiek pieļauta viesbraucēju piesaistīšana (pērn ar tās palīdzību startēja Sebastians Ožjē, Aleksandrs Zanardi un Matiass Ekstroms), tomēr “Audi” šādu izdevību vēl neizmantos.

Tā vietā 33 gadus vecais Doviciozo ieņems Pietro Fittipaldi vietu. Jaunais brazīlietis, kurš pagājušajā nedēļā debitēja DTM čempionātā, nevarēs ierasties uz sacensībām Misano trasē, jo viņam tobrīd būs jāatrodas Kanādā, pildot “Haas” Formula 1 komandas rezerves braucēja pienākumus.

“F1LV

Šī gan nav pirmā reize, kad MotoGP pagājušās sezonas vicečempions piedalās autosacīkstēs. 2016. gadā Lamborghini Super Trofeo World Final sacensībās Valensijā itālim pat izdevās tikt pie uzvaras Pro-Am klasē vienā no braucieniem.

Šāds Doviciozo karjeras solis nav uzskatāms par milzu pārsteigumu, jo “Ducati” motociklu rūpnīca, kuru viņš MotoGP čempionātā pārstāv jau septīto sezonu, 2012. gadā iegādājās “Lamborghini”, kas savukārt atrodas “Audi” pārziņā.

Vakardien Doviciozo aizvadīja pirmos izmēģinājuma braucienus pie RS5 modeļa stūres, bet īsi pirms 8. un 9. jūnijā gaidāmajām sacensībām turpat Misano trasē aizvadīs vēl divas testu dienas. Misano posma laikā MotoGP sacīkstes nenotiek, līdz ar to Doviciozo neizlaidīs nevienu posmu savā ‘tiešajā darba vietā’.