Daniels Rikjardo ir pārliecināts, ka viņa pārstāvētā “Renault” komanda spers platu soli uz priekšu ar uzlabojumiem, kas koši dzeltenās formulas rotās, sākot ar aiznākamo posmu Francijā.

Lai gan pirms sezonas izskatījās, ka “Renault” šosezon saglabās ceturtās ātrākās komandas godu, pirmie seši posmi nav aizritējuši kā cerēts. Rikjardo un Hulkenbergs regulāri cīnījās ne tikai ar dzinēja izturības problēmām, bet arī ar savu ātrumu trasē diži neizcēlās. Tā rezultātā konstruktoru kausā “Renault” šobrīd atrodas tikai 8. vietā, apsteidzot vienīgi “Alfa Romeo” un “Williams”.

Mums ir iemesls cerēt, ka esam uz augšup ejošas līknes. Visi dati par to liecina. Tai pat laikā nevēlamies skriet notikumiem pa priekšu. Ķīnā kvalificējāmies septītajā un astotajā vietā, nodomājām, ka viss ir kārtībā, bet nenoturējām latiņu. Pēc tam neklājās tik labi, taču jārēķinās, ka vidus ešalonā šogad ir daudz ciešāka konkurence, salīdzinot ar to, ko “Renault” izjuta pērn,” stāsta Daniels Rikjardo, kurš komandai pievienojās šogad, pametot “Red Bull”.

“F1LV

Vairākas komandas ir kļuvušas spēcīgākas. Mums pienācis laiks pārstāt skriet kopā ar viņām un nokļūt tām priekšā. Tas nebūs tik viegli kā pērn un prasīs laiku, tomēr šobrīd redzu virzību un esmu noskaņots pozitīvi.”

Rikjardo komandas biedrs Niko Hulkenbergs, kurš šogad punktus guvis tikai Austrālijā, piebilst: “Pola Rikāra trase vēl būs par agru. Mēs smagi strādājam, turklāt uzlabojumi sekos vairākus posmus. Ja Sirils Abitebuls jūt, ka esam uz pareizā ceļa, tas ir iedvesmojoši, bet vēlos to redzēt arī rezultātos. Redzēsim, kur atrodamies Francijas posmā.”