Formula E čempionāta rīkotāji publicējuši nākamās sezonas kalendāru, kā arī paziņojuši par vairākām izmaiņām sportiskajos noteikumos, kas stāsies spēkā jau 2019. / 2020. gada sezonā.

Pretēji sākotnējām prognozēm, čempionāts sāksies agrāk kā pērn – jau 22. un 23. novembrī Rijādā risināsies dubultposms. Sākotnēji tika paredzēts, ka tas varētu tikt aizvadīts pēc saulrieta pie mākslīgā apgaismojuma, taču plāni, visticamāk, tomēr netiks īstenoti. Arī sezonas noslēgumā Londonā skatītājiem būs iespēja baudīt divas sacīkstes divās dienās, cīņas noslēdzot 25. un 26. jūlijā.

Salīdzinājumā ar tekošās sezonas kalendāru, nākamsezon vairs nav atrodamas sacīkstes Sanjā, Mehiko un Bernē, kamēr debiju kalendārā piedzīvos Dienvidkorejas galvaspilsēta Seula. Jāpiebilst, ka divu posmu norises vieta vēl nav oficiāli apstiprināta.

Grafiks: FIA Formula E

Tāpat veiktas vairākas izmaiņas noteikumos. Lai saglabātu baterijas taupīšanas elementu, sportisti zaudēs 1 kWh par katru pavadīto minūti aiz drošības mašīnas. Tikmēr ‘uzbrukuma režīma’ laikā pieejamā jauda būs 235 kW, kas ir par 10 kW vairāk kā līdz šim, taču šo režīmu vairs nedrīkstēs aktivizēt virtuālās vai reālās drošības mašīnas fāzes laikā. Papildus šīm izmaiņām, tiks piešķirts 1 punkts ātrākā apļa īpašniekam kvalifikācijas grupu fāzē. Tātad vēl pirms starta pilotiem būs iespēja tikt pie 4 punktiem, jo 3 tiek piešķirti pole position ieguvējam.