“McLaren” komanda ir apstiprinājusi, ka 2020. gadā komandas sastāvs paliks nemainīgs un otro gadu pēc kārtas tās rindās startēs Karloss Saincs un Lando Noriss.

Īsi pirms komandas mājas posma Lielbritānijā, leģendārā “McLaren” vienība pavēstījusi par komandas plāniem nākamsezon, saglabājot esošo braucēju sastāvu. Karloss Saincs sezonas pirmajos deviņos posmos guvis 30 punktus, kas ļauj kopvērtējumā ieņemt vadošo pozīciju no ‘otrā ešalona komandu’ braucējiem, kamēr Lando Noriss guvis 22 punktus un atrodas pozīciju zemāk.

“McLaren” boss Zaks Brauns: “Esmu ļoti priecīgs, ka savu 2020. gada sastāvu varam paziņot pirms komandas mājas posma Lielbritānijas Grand Prix nedēļā. Gan Karloss, gan Lando sevi pierāda kā sacīkšu braucēji un ir svarīga daļa no komandas atlabšanas procesa. Viņi ir snieguši ļoti daudz pozitīva, lai uzlabotu noskaņojumu komandā gan trasē, gan rūpnīcā.”

“F1LV

F1 komandas vadītājs Andreass Seidls: “Šīs dienas paziņojums pierāda komandas ilgspējīgu cīnīties. Karlosa un Lando sniegums ir galvenā sastāvdaļa mūsu progresam. Viņu sniegtā informācija palīdzējusi inženieriem attīstīt MCL34 modeli un raudzīties MCL35 virzienā. Karloss ir spēlējis lielu lomu mašīnas attīstībā ar savu pieredzi, kamēr Lando neiedomājami ātri atradis ātrumu, kas nepieciešams braukšanai F1 un turpina augt katru nedēļas nogali. Šīs ir lieliskas ziņas visai “McLaren” komandai un esam priecīgi par sadarbības turpināšanu.