“Mercedes” komanda šajā nedēļas nogalē ar īpašu mašīnas krāsojumu atzīmēs motorsporta 125 gadu jubileju, kas vienlaikus būs komandas 200. starts F1. Ierastos “Mercedes” sudrabotos un “Petronas” tirkīza toņus šoreiz papildinās balts krāsojums. Komanda līdz šim publicējusi fotogrāfiju ar pavisam nelielu fragmentu no krāsojuma, kas šonedēļ tiks izmantots mājas posmā. Jāpiebilst, ka pirmās “Mercedes” automašīnas bija baltas. Par pašām pirmajām autosacīkstēm uzskatāms 125 km brauciens no Parīzes līdz Ruēnai 1894. gadā, kur vairums mašīnu bija aprīkotas ar “Daimler” dzinējiem. Šobrīd “Mercedes-Benz” autobūves uzņēmums atrodas “Daimler AG” paspārnē.

“Renault” braucēja Daniela Rikjardo bijušais finansiālais padomnieks Glens Bīviss Apvienotās Karalistes Augstākajā tiesā iesniedzis prasību par nenokārtotām saistībām 10 miljonu GBP vērtībā. Pēc Bīvisa sniegtās informācijas viņam pienākas 20 % no Rikjardo līguma vērtības. Pēc Bīvisa sniegtās informācijas, tieši viņš uzsāka sarunas ar “Renault” jau 2017. gadā, tomēr abas puses šoziem pārtrauca sadarbību. Pēdējie punkti uz ‘i’ Rikjardo līgumam tika uzlikti vien 7. martā (10 dienas pirms sezonas sākuma), kad Bīvisa un Rikjardo sadarbība faktiski jau bija pārtraukta, lai gan oficiālais paziņojums par austrālieša pievienošanos “Renault” bija zināma jau pērn, bet Bīvisa kontrakts ar Rikjardo bija noslēgts līdz šī gada 31. martam. Lai arī kā atrisinātos šī sāga, pēc Bīvisa sniegtās prasības ir skaidrs, ka divu sezonu līgums ar Rikjardo “Renault” komandai izmaksājis vairāk kā 50 miljonus GBP.

“F1LV

Sebastians Fetels ir pārliecināts, ka Formula 1 čempionātam vairs nav nepieciešams papildināt kalendāru ar posmiem pilsētu centros. Pagājušajā nedēļā tika panākta vienošanās par leģendārās Silverstounas paturēšanu uz vēl pieciem gadiem, lai gan jau vairākus gadus par iespējamu variantu tika uzskatīta Lielbritānijas GP pārcelšana uz Londonu. Fetels norāda, ka nav pārliecināts, ka Londona varētu pulcēt tādus skatītāju pūļus kā Silverstouna, kur sacīkstes klātienē vēroja 140 tūkstoši motorsporta entuziastu, turklāt daudziem braucējiem šeit patīk sacensties.