“Mercedes” komanda apstiprinājusi, ka tās pamatsastāva braucējs Valteri Botass saglabās savu vietu komandā arī nākamsezon, liekot punktu baumām par potenciālo Estebana Okona nolīgšanu.

Valteri Botass “Mercedes” komandā aizvada trešo sezonu pēc pievienošanās 2017. gadā. Lai gan viņam ilgtermiņā nav izdevies noturēt Luisa Hamiltona ātrumu, abu komandas biedru attiecības publiskajā telpā uzskatāmas par mierīgām, izvairoties no nopietniem konfliktiem.

Vakardien 30 gadu dzimšanas dienu sagaidījušais Botass šosezon izcīnījis divas uzvaras un kopvērtējumā ar 188 punktiem ieņem otro pozīciju.

“F1LV

“Lai gan viņa sezonas pirmā puse bija veiksmīgāka kā jebkad, viņš ir izsalcis un motivēts uzlabot savu sniegumu un turpināt izaugsmi. Šādu nostāju vēlamies redzēt visos savas komandas cilvēkos,” norāda “Mercedes” F1 komandas vadītājs Toto Volfs.

Tā kā Luisam Hamiltonam jau ir līgums uz nākamo gadu, jau atkal malā palicis “Mercedes” rezerves braucējs Estebans Okons. Visticamāk, francūzis dosies uz “Renault”, ieņemot Niko Hulkenberga vietu.