“Porsche” kompānija ir prezentējusi savu “99X ElectricABB FIA Formula E” mašīnu ar kuru tā startēs gaidāmajā čempionāta sezonā.

Jauno modeli prezentēja komandas 2019./2020.gada sezonas piloti Nīls Janni in Andrē Loterers un prezentācija risinājās “Porsche Digital Gmbh” mītnē Ludvigsburbā, kā arī tika straumēta spēļu platformā “Twitch”.

99X Electric” modelis ir krāsots tradicionālajās “Porsche” krāsās – baltā, melnā un sarkanā, kā arī tam dots sacīkšu mašīnām un divu durvju ielas modeļiem ierastā kārtībā veidots nosaukums – trīs cipari. Turklat lielākais cipars deviņi ir lietots divas reizes, kas uzsver Formula E projekta svarīgumu, ber ‘X’ simbolizē sacīkšu prototipus, kā arī nākotnē vērstu pieeju, teikts kompānijas paziņojumā.

“F1LV

Ar jauno modeli jau aizvadīti pirmie testi Kalafatas un Maljorkas trasēs Spānijā, kur trasē devās Nīls Janni un attīstības pilots Brendons Hartlijs, kurš tagad pievienojies “Dragon” komandai uz jauno sezonu. Tostarp no “DS Techeetach” komandas pievienojies Andrē Loterers. Vēl pirms oficiālajiem Formula E trīs dienu pirmssezonas testiem Valensijā, “Porsche” plāno aizvadīt vēl vienu privāto testu sesiju.