“Ferrari” braucēji apliecinājuši savu favorītu statusu arī šodien notikušajos trešajos treniņbraucienos Spa trasē, Beļģijā, kamēr par sesijas galveno notikumu kļuva Luisa Hamiltona avārija.

20 minūtes pirms treniņbraucienu beigām trasē tika izkārti sarkanie karogi. Sesija tika apturēta, jo ‘Les Fagnes’ pagriezienā savu mašīnu nenovaldīja čempionāta līderis Luiss Hamiltons, ietriecoties drošības barjerā. “Mercedes” braucējs avārijā traumas neguva un pāris minūtes vēlāk jau atgriezās savas komandas boksos. Vēl nav zināms, cik pamatīgi bojājumi radīti mašīnai, kā arī vai tie liks Hamiltonam saņemt starta pozīciju sodu.

https://www.instagram.com/p/B100lSFpQOn/

“F1LV

Lai gan ilgāku laiku sesijas līderis bija četrkārtējais pasaules čempions Sebastians Fetels, pēdējās minūtēs viņa rezultātu pārspēja 21 gadu vecais komandas biedrs Šarls Leklerks.

Makss Verstapens sesijas laikā sūdzējās par savas mašīnas konkurētspēju, kas izpaudās arī rezultātos – Makss palika piektais aiz sava bijušā komandas biedra Daniela Rikjardo, kurš šogad pārcēlies uz “Renault” nometni, kamēr nupat jauno līgumu ieguvušais Serhio Peress noslēdza labāko sešinieku.

Ļoti blāvs sniegums “McLaren” izpildījumā – Saincs un Noriss ierindojās attiecīgi 14. un 15. vietā. “Red Bull” vasaras ieguvums Alekss Albons koncentrējās uz garāku nogriežņu veikšanu, jo dzinēja maiņas dēļ sacīkstes jebkurā gadījumā uzsāks no beigām, tādēļ šoreiz viņam lēnākais apļa laiks.

Beļģijas trešie treniņi

Grafiks: Formula One