Šodien CSDD Biķernieku trasē tika aizvadīta Neste World RX of Latvia sacensību pirmā diena. Lai arī mūsu braucējiem nebija tā vienkāršākā diena, gan Jānis Baumanis, gan Reinis Nitišs saglabā lieliskas iespējas pacīnīties par fināliem rīt.

Pēc sacensībām “STARD” komandas braucējs Jānis Baumanis pastāstīja: “Otrais brauciens padevās nedaudz veiksmīgāks par pirmo, ko nevarētu teikt par mašīnas regulējumiem. Šodien diezgan daudz ko izmēģinājām, tomēr neizdevās atrast pareizos regulējumus. Rīt sola lietu, cerams, ka tā arī būs. Tur skaidri zinu ko darīt, un atliek tikai spiest pedāļus un stūrēt. Jebkurā gadījumā, lielais fanu atbalsts un laba vēlējumi dod pozitīvas emocijas un enerģiju, tāpēc centīsimies izdarīt maksimumu!”

Reinis Nitišs, Foto: MVFoto
Reinis Nitišs, Foto: MVFoto

“GRX” komandas trešais jeb attīstības pilots Reinis Nitišs atklāj: “Pirmajā braucienā Timurs Timerzjanovs apgāzās. Man nācās viņu apbraukt, tur zaudēju daudz laika, bet trasē īsti nebija, kur apdzīt Gijomu de Rideru. Izdarījām visu, lai brauktu savu braucienu. Es nevienam netraucēju, man neviens netraucēja, taču viņš tikai brauca pa priekšu. Tāds ir rallijkross. Ātrums ir un varam pielikt. Otrajā braucienā izcīnīta astotā vieta, līdz ar to rīt startēšu no vidus. Rīt, protams, ir galvenā diena!”

Jānis Veģeris, Foto: MVFoto
Jānis Veģeris, Foto: MVFoto
“F1LV

Tikmēr FIA Eiropas čempionāta Supercar klasē Latviju šoreiz pārstāv Jānis Veģeris, kurš, neraugoties uz noslēdzošo vietu kopvērtējumā pēc divām kvalifikācijām, saglabā optimismu: “Pirmais brauciens sanāca samērā saraustīts. Visur varējām vēl pielikt – lielāku ātrumu un vēlāk bremzēt. Mašīna gāja labi, bet kaut kā nevarēju tomēr iebraukties. Otrais starts jau bija labāks. Vēl jāatstrādā tramplīna sekcija, bet būs jau labi! Biķerniekos ir ļoti laba trase un atmosfēra te vienmēr ir ļoti laba. Man labāk patīk braukt lietū – sacensības tad ir interesantākas, mašīnas vairāk slīd.