“Mercedes” braucējs Luiss Hamiltons atzinis, ka viņam nav zināms, kā “Ferrari” komandai izdevās spert tik platu soli uz priekšu, norādot, ka “Mercedes” nebija gaidījuši tik labus rezultātus no sarkani krāsotajām mašīnām.

Uz šo posmu “Ferrari” ieradās ar pamatīgu uzlabojumu pakotni, kas iekļāva jaunumus priekšējam antispārnam un mašīnas grīdai, tomēr pēc lieliskiem rezultātiem ātrajās Spa un Moncas trasēs vairums skatītāju gaidīja, ka līkumotajā Singapūrā “Ferrari” nespēs noturēt “Mercedes” un “Red Bull” tempus, tomēr trasē kvalifikācijā ātrākais izrādījās Šarls Leklerks, kamēr viņa komandas biedrs Sebastians Fetels ierindojās trešajā vietā aiz Hamiltona.

Nezinu, kur viņi atrada ātrumu šādā ielu trasē. Gada sākumā viņi mums nebija tik tuvu. Viņi, protams, ir paveikuši lielisku darbu. Godīgi sakot, es pat nezinu, kur mēs zaudējam. Pirmajā sektorā mazliet piekāpjamies, kas sastāv no taisnes, taču viņi spēj noturēt mūsu tempu vidējā un pēdējā sektorā. Viņi ir spēruši soli uz priekšu. Mēs turpinām censties, taču mums kādu laiku nav bijuši uzlabojumi. Varbūt, kad tie pienāks, mums ies labāk,” situāciju komentē Hamiltons.

Esmu priecīgs, ka man izdevās iespraukties starp viņiem, taču tikai par mata tiesu. Mums šodien pietrūka ātruma. Nokļūšana tik augstu bija problemātiska, taču man ir prieks par to, cik cieši mēs visi esam viens no otra. Cerams, ka šie būs lieliski priekšnoteikumi brīnišķīgām cīņām.

Arī pole position ieguvējs Leklerks ir pārsteigts par kvalifikācijas iznākumu: “Esmu pārsteigts. Vakardien zinājām, ka ir potenciāls sasniegt vairāk, taču necerējām, ka apdraudēsim “Mercedes” vai “Red Bull”. Šis ir liels pārsteigums visai komandai, taču vienlaikus arī apliecinājums tam, cik lielisku darbu viņi ir paveikuši komandas bāzē. Tieši pateicoties viņiem, šodien spējām izcīnīt pole position.