“Renault” braucējs Daniels Rikjardo šķīries no kvalifikācijā izcīnītās astotās starta pozīcijas Singapūras Grand Prix izcīņai, jo pirmajā kvalifikācijas kārtā viņa mašīna pārsniedza no MGU-K sistēmas ģenerētās jaudas limitu.

Ar MGU-K palīdzību dzinējs ģenerē kinētisko enerģiju, kas darbojas pēc līdzīga principa kā tās ‘priekštecis’ KERS. Jauda, kas tiek radīta ar šīs sistēmas palīdzību nevienā brīdī nedrīkst pārsniegt 120 kW. Izpētot datus, sacensību tiesneši vienbalsīgi lēma, ka limiti nav ievēroti un Rikjardo astotā starta vieta anulēta. Austrālietim būs iespēja startēt no pēdējās pozīcijas.

Komanda skaidroja, ka Rikjardo nekādas priekšrocības neesot guvis un jaudas plūsma normu pārsniegusi vien uz mirkli pēc spēcīga trieciena no līkumā esošas apmales, kurai Rikjardo esot uzbraucis virsū. Neraugoties uz notikušo “Renault” nav gatavi iesniegt apelāciju.

Līdz ar to vienu pozīciju ieguvuši visi braucēji kas kvalificējās ārpus labāko astotnieka. Ceturtajā rindā sacīkstes sāks Hulkenbergs, devītā pozīcija tikusi Norisam, bet no desmitās ar brīvu izvēli riepu jautājumā startēs Džiovinaci, jo viņam priekšā esošais Sehio Peress tika pie piecu starta pozīciju soda pārnesumkārbas maiņas dēļ pēc avārijas trešajos treniņos.