Apritējušas trīs nedēļas kopš šaušalīgās Formula 2 avārijas, kurā dzīvību zaudēja talantīgais francūzis Antuāns Ubērs, bet smagas traumas guva Huans Manuels Korrea. Amerikāņu braucēja ģimene izplatījusi jaunāko paziņojumu par 20 gadus vecā braucēja veselības stāvokli.

Korrea vairs neatrodas mākslīgajā komā un ir uzsākts viņa modināšanas process, kas prasīs vairākas dienas. Braucēja plaušas ir pietiekami sadziedētas, līdz ar to vairs nav nepieciešams viņu turēt pie ECMO ierīces, kas nodrošināja asiņu apgādāšanu ar vajadzīgajām vielām. Viņa stāvoklis vairs neesot raksturots kā kritisks, bet gan nopietns. Korrea joprojām atrodas intensīvās aprūpes nodaļā.

Ārstiem joprojām ir jāpieņem vairāki svarīgi lēmumi, jo braucēja kājām ir strauji nepieciešama operācija, lai izvairītos no traumām, kas vēlāk vairs nebūs ārstējamas, tomēr plaušu stāvoklis liedza operāciju veikt ātrāk. Plašāka informācija par Korreas rehabilitāciju sekos vēlāk. Šobrīd nav iespējams prognozēt, vai 20 gadus vecais sportists spēs atgūties, lai staigātu un atgrieztos pie sacīkšu mašīnas stūres.

“F1LV

Viņa pārstāvētā “Charouz Sauber Junior” komanda iepriekšējā posmā Moncā startēja ar tikai vienu mašīnu, tomēr uz nākamnedēļ gaidāmo Krievijas posmu un sezonas noslēgumu Abū Dabī piesaistījusi krievu braucēju Matevosu Izakjanu, kurš pirms tam startējis GP3 čempionātā, kļuvis par Formula V8 3.5 vicečempionu un guvis pieredzi izturības sacīkstēs, tostarp piedaloties Lemānas 24 stundu braucienā ar “SMP Racing”.