Paskāls Verleins ir atzinis, ka labprāt piedalītos jaunās Formula 1 komandas projektā, kura plāno startēt jau 2021.gada sezonā. Komandas iespējamais nosaukums ir “Campos Racing”.

Verleins, kurš šobrīd ir “Mahindra Racing” pilots Formula-E čempionātā, pēdējo reizi F1 startēja 2017.gadā, kad pārstāvēja “Sauber” vienību, bet šobrīd viņš ir “Ferrari” attīstības pilots. Verleina karjeru pārrauga “Monaco Increase Management” kompānija, kas ir arī topošās F1 komandas atbalstītājs. Līdz ar to tieši Verleins un otrs šīs menedžmenta kompānijas protežē spānis Alekss Palau ir nosaukti, kā reālākie kandidāti uz startu jaunās komandas sastāvā 2021.gadā.

Pagaidām gan jaunās komandas plāni nav līdz galam skaidri, jo “Liberty Media” atzina, ka šobrīd nav bijušas oficiālas un nopietnas sarunas par jaunas komandas ienākšanu. Līdz ar to mums jāgaida oficiāli paziņojumi no abām pusēm pirms varam gaidīt uz starta iznākam vienpadsmito komandu.

Arī pats Verleins atzina, ka vēl ir par agru, lai paziņotu savus plānus, tomēr vācietis “esot atvērts šādiem piedāvājumiem“.

“Protams, es pazīstu Adrianu Kamposu – viņš savulaik bija arī daļa no “Mahindra” projekta,” paziņoja Verleins. “Arī mana menedžmenta kompānija ir cieši saistīta ar viņu. Taču es vēl nezinu, kas notiks 2021.gadā – tad jau redzēsim. Es atvērts visam – ja iespēja būs, es ļoti labprāt piedalītos šajā projektā, taču es vēl nedomāju par 2021.gadu. Mēs pat neesam sākuši 2020.gada sezonu, tāpēc vairāk domāju par to. Esmu ļoti priecīgs par Formula E projektu un vēlos šeit būt konkurētspējīgs, tā ir mana prioritāte.”