Luiss Hamiltons ir pārliecināts, ka “Mercedes” komandai ‘nav variantu’ pret “Ferrari” komandu Meksikas trases garajās taisnēs. Tieši Meksikā Hamiltonam ir pirmā iespēja priekšlaicīgi kļūt par seškārtējo Pasaules čempionu.

Luiss Hamiltons ir 64 punktus priekšā savam komandas biedram Valteri Botass un finišu uz goda pjedestāla būtu pietiekami, lai izcīnītu titulu jau Mehiko. Tomēr brits ir pārliecināts, ka “Mercedes” ne tuvu nebūs favorīti dēļ “Ferrari” jaudas pārsvara.

“Es nekad neesmu bijis piekritējs sasteigt lietas,” par titula priekšlaicīgu izcīnīšanu komentēja Hamiltons. “Valteri aizvadījis labu sezonu un demonstrējis spēcīgus startus. Mūsu cīņa par titulu turpinās. Esmu drošs, ka Meksikas posms mums ir sliktākā sacīkste sezonā, jo mūsu mašīna ir pilnīgi nepiemērota tai. Arī iepriekšējie gadi bija šokējoši neveiksmīgi šeit Meksikā, lai gan mums izdevās nodrošināt titlu (2017. un 2018.gadā).”

“F1LV

“Es domāju, ka būs ļoti grūti pārspēt “Ferrari” garajās taisnēs,” turpināja Hamiltons. “Es pat teiktu, ka mums nav cerību garajās taisnēs. Turklāt arī pārējie progresē – “McLaren” taisnēs ir kļuvuši ļoti ātri, kā arī “Red Bull“. Tāpēc es neticu, ka izdosies kļūt par čempionu jau Meksikā, domāju, ka mums vēl priekšā pāris sacīkstes līdz tam.”

Hamiltonam pēc Meksikas posma nepieciešams 78 punktu pārsvars, lai priekšlaicīgi kļūtu par čempionu.

– Ja Hamiltons uzvar un uzrāda ātrāko apli, Botasam jābūt vismaz 3.vietā;
– Ja Hamiltons uzvar, Botasam jābūt vismaz 4.vietā;
– Ja Hamiltons ir 2.vietā, Botasam jābūt vismaz 7.vietā;
– Ja Hamiltons ir 3.vietā un uzrāda ātrāko apli, Botasam ir jābūt vismaz 8.vietā;
– Ja Hamiltons ir 3.vietā, Botasam jābūt vismaz 9.vietā vai 10.vietā + ātrākais aplis.