Sebastians Fetels pēc visai neveiksmīga sezonas perioda, kad vasarā “Ferrari” līderis zaudēja vadošās pozīcijas komandā jaunpienācējam Šarlam Leklēram, pēdējos posmos viņš ir atgriezies labā formā un atstājis komandas biedru ēnā.

To atzīmējuši vairāki eksperti, žurnālisti un F1 cilvēki – jau ziņojām par Eklstona uzslavām Vetela virzienā. Arī RTL apskatnieks Kristians Danners ir ir pārliecināts, ka tagad Fetels ir tajā pat līmenī, kā tad, kad vācietis izcīnīja savus četrus čempiona titulus.

“Es redzu, ka Fetels ir atgriezies līmenī, lai arī “Ferrari” snieguma stabilitāte ir ļoti trausls jēdziens,” paziņoja Danners. “Viņi ir spēcīgi kvalifikācijā, bet sacīkstē vienmē ir problēmas un “Mercedes” ik reizi ir labāki. “Ferrari” komandai ir zināmas problēmas ar mašīnu sacīkšu režīmā un tad vēl nāca iekšējie konflikti Moncā un Sočos, kas nozīmē, ka vienība ir destabilizēta un ieveinojama sacīkšu stratēģijas ziņā, salīdzinot ar “Mercedes”.”

Arī baumas par Fetela aiziešanu ir pierimušas, jo tās nenāca no paša Fetela, bet gan no preses…

Kristians Danners

“Taču labas ziņas par Fetelu – es nevaru vairs apgalvot, ka viņš nav tas pilots, kas reiz bija,” turpināja Danners, kurš savulaik startējis Formula 1, DTM, Lemānas 24 stundu un citos sacīkšu seriālos. “Arī baumas par viņa aiziešanu ir pierimušas, jo tās nenāca no paša Fetela, bet gan no preses. Ar savu sniegumu pēc vasaras pārtraukuma viņš ir parādījis visiem, ka viņš joprojām ir līmenī.”