“Alfa Romeo” komanda oficiāli apstiprinājusi, ka nākamgad savu sastāvu nemainīs – tās pamatsastāva braucēju pienākumus turpinās pildīt 2007. gada čempions Kimi Raikonens un itāļu braucējs Antonio Džiovinaci, kurš šogad aizvada savu pirmo pilno sezonu.

Antonio šogad paveicis lielisku darbu un esmu ļoti priecīgs apstiprināt, ka viņš paliks kopā ar “Alfa Romeo Racing” komandu 2020. gadā. Tas, kā viņš ir iejuties komandā un stabili progresējis savas pirmās pilnās sezonas laikā, rada augstas cerības. Nespējam sagaidīt, kad viņam izdosies pilnībā apliecināt savu potenciālu mūsu kopīgās sadarbības turpinājumā. Antonio ir ļoti ātrs braucējs, pat salīdzinot ar Kimi, kurš uzstāda ļoti augstu latiņu. Sagaidām, ka viņš turpinās attīstību, gūstot pieredzi. Viņa tehniskās zināšanas, darba principi un pozitīvā pieeja palīdzēs komandai attīstīties arī turpmāk,” stāsta komandas vadītājs Frederiks Vasūrs.

Par Džiovinaci potenciālo aizstājēju ilgāku laiku tika uzskatīts no “Renault” ligzdas izstumtais Niko Hulkenbergs, tomēr līdzīgi kā “Haas” gadījumā ar Romēnu Grožānu, “Alfa Romeo” nolēmusi pieturēties pie pārbaudītām vērtībām. Ja “Williams” komanda izvēlēsies Nikolā Latifi, Hulkenberga durvis uz F1 čempionātu nākamsezon tiks aizvērtas. Hulkenbergs jau agrāk uzsvēra, ka neredz sevi kā IndyCar vai Formula E braucēju, tādēļ viņa nākotne drīzāk saistāma ar DTM.

“F1LV

Divus posmus pirms sezonas beigām “Alfa Romeo” konstruktoru kausā ieņem astoto pozīciju priekšā tikai “Haas” un “Williams” komandām. Kimi Raikonens nopelnījis 31 punktu, bet Džiovinaci tikai četrus. Itāļu braucējs gan arvien biežāk sāk pārspēt savu pieredzējušo komandas biedru kvalifikācijās, kā arī finišēja 8. vietā, pirms sods par tehniskiem pārkāpumiem lika škirties no 4 punktiem. Vēl pirms šīs sezonas “Alfa Romeo” komanda bija pazīstama ar “Sauber” nosaukumu.