Aizraujošā duelī starp Ričardu Veršūru un Juri Vipu, panākumu Makao ielās izcīnīja holandietis, kurš startēja no ceturtās starta vietas.

Vips, līdzīgi kā kvalifikācijas sacīkstē, spēja nosargāt savu līderpozīciju garajā taisnē līdz pirmajam pagriezienam, kur regulāri tiek izmantots aizvējš, lai veiktu apdzīšanas. Tikmēr viens no sīvākajiem Vipa konkurentiem Roberts Švarcmans saķērās cīņā ar Lungārdu un kontakta rezultātā tika pārdurta riepa un krievu pilots izstājās jau pirmajā līkumā. To izmantoja Ričards Veršūrs, kurš pacēlās uz otro pozīciju.

Juri Vipa pārsvars pēc pirmā apļa pār tuvāko sekotāju jau bija 2 sekundes. Kā jau Makao ielu trasei pienākas, pirmā drošības mašīna pēc Ferdinanta Habsburga avārijas devās trasē jau otrajā aplī. Restartā Juri Vipam neizdevās nokratīt sekotāju Veršūru, kurš izmantoja aizvēju ļoti garajā taisnē un pa ārmalu Lisabonas līkumā izvirzījās vadībā. 4 apļus vēlāk sacīkste atkal tika pārtraukta ar virtuālās drošības mašīnas periodu un automātisku dzinēju apgriezienu ierobežošanu vienā trases sektorā, lai evakuētu Sofijas Floršas formulu, kas bija noparkota trases malā. Arī restartā Vipam neizdevās pa ārmalu tikt garām līderim Veršūram, kurš arī savulaik bija “Red Bull” akadēmijas biedrs.

Pēdējos divos apļos Juri Vipam bija pieejama DRS sistēma palīdzība, tomēr Veršūrs pirmajā līkumā bremzēja ļoti vēlu, neļaujot igaunis atgūt līderpozīciju.

Sacīkstes video: