Šis, maigi izsakoties, nav bijis veiksmīgākais mēnesis “Mercedes” braucēja Valteri Botasa dzīvē. Pēc izstāšanās Brazīlijā somu braucējs saskāries ar problēmām personīgajā dzīvē, bet uz Abū Dabī devies apslimis.

Izmantojot sociālo tīklu palīdzību, Botass šonedēļ informēja sabiedrību, ka pēc trim laulībā pavadītiem gadiem tiks šķirta viņa un peldētājas Emīlijas laulība. Abu attiecības izveidojās 2010. gadā, tomēr esošais dzīvesstils un koncentrēšanās autosporta karjerai licis pieņemt šādu lēmumu.

Zīmīgi, ka Luisa Hamiltona iepriekšējais komandas biedrs Niko Rosbergs pēc titula izcīnīšanas 2016. gadā paziņoja par karjeras beigšanu, lai koncentrētos uz ģimenes dzīvi, jo Hamiltons esot pieveicams tikai ar 100 % koncentrēšanos visa gada garumā, kam Rosbergs neesot bijis gatavs. Šobrīd viņš kopā ar sievu Vivianu laimīgi audzina divas meitas.

“F1LV

Nedienas Valteri piemeklēja ne tikai privātajā dzīvē, bet arī profesionālajā. Šonedēļ tika secināts, ka viņa “Mercedes” formulai būs nepieciešams jauns dzinējs pēc izstāšanās Brazīlijā, kā rezultātā somu sportists uz Abū Dabī devās, zinādams, ka startēs no pēdējās pozīcijas, turklāt ieradās Apvienotajos Arābu Emirātos ne pašā labākajā formā.

Jūtos labāk nekā pirms pāris dienām. Esmu diezgan apslimis kopš pirmdienas vakara. Kad ierados šeit, palika vēl sliktāk, taču mašīnā tam nav nozīmes. Adrenalīns sāk kūsāt un viss liekas normāli,” pavēstīja Botass, kurš kvalifikācijā sasniedza otro labāko rezultātu, taču piektdienas treniņos palika nepārspēts, lai gan izraisīja sadursmi ar Romēnu Grožānu.

Aplis bija labs. Jutu, ka Luiss šoreiz bija pārāk ātrs. Domāju, ka kvalifikācijas beigu daļā mums mazliet atšķīrās mašīnas regulējumi. Piektdien kopumā jutos labāk ar mašīnu, taču prātā cenšos domāt tikai par sacīkstēm, jo zināju, ka startēšu pēdējais. Jebkas allaž ir iespējams. Man nav pamata uzstādīt robežas. Būsim kaujinieciskā noskaņojumā, lai izmantotu katru izdevību. Tādas pienāks, turklāt šogad esam redzējuši trakas sacīkstes, kaut vai pirms divām nedēļām Brazīlijā.