Pēc pagājušajā nedēļā notikušajiem divu dienu “Pirelli” riepu testiem, visas desmit Formula 1 komandas vienbalsīgi nolēmušas atteikties no itāļu ražotāja 2020. gada produktiem.

“Pirelli” ar 2020. gada riepām cerēja samazināt to degradāciju, lai braucēji varētu vairāk laika pavadīt, braucot uz savu spēju robežas, nevis domājot par to, kā sataupīt riepas, tomēr ne braucēji, ne komandas nebija apmierinātas, sūdzoties par balansa trūkumu, slīdēšanu.

Tika veikta balsošana, kurā bija nepieciešams 70 procentu jeb 7 komandu piekrišana, lai arī nākamgad saglabātu 2019. gada sezonas riepu sastāvus. Visas desmit komandas atbalstīja šo ieceri, līdz ar to visi pieci šogad izmantotie riepu sastāvi būs komandu rīcībā arī nākamsezon.

“F1LV

Tas nozīmē, ka komandu inženieriem mašīnu dizains nebūs jāpielāgo jauno riepu untumiem, turklāt šogad iegūtie dati palīdzēs daudz efektīvāk sagatavoties jaunajai sezonai un vieglāk atminēt regulējumus, lai riepas daudz ātrāk sasniegtu un saglabātu nepieciešamo darba temperatūru.