Senākā un panākumiem bagātākā Formula 1 komanda “Ferrari” kļuvusi par pirmo, kas atklājusi savu 2020. gada modeļa prezentācijas datumu. Jaunais spēkrats skatītāju acīm būs redzams jau 11. februārī, lai gan pirmssezonas testi sākas astoņas dienas vēlāk.

Atrādīsim savu mašīnu ļoti ātri, domāju, ka būsim pirmie. Šāds lēmums pieņemts, lai līdz Barselonas testiem vēl pagūtu veikt griezes momenta homologāciju,” skaidro komandas vadītājs Mattia Binotto.

Vaicāts par izredzēm uz pirmo konstruktoru kausu kopš 2008. gada un pirmo braucēju titulu kopš 2007. gada sezonas, Binotto savos izteikumos ir piesardzīgs: “Mēs nevaram būt favorīti. Tie, kuri šogad uzvarēja čempionātu, ir nodrošinājuši sev titulus sešus gadus pēc kārtas un šo sezonu noslēdza ar ātrāko formulu, uzstādīs latiņu. Metīsim viņiem izaicinājumu. Tā ir pozīcija, kādu šobrīd ieņemam.”

“F1LV

“Ferrari” komanda nākamgad saglabās šosezon ieviesto matēto krāsojumu svara taupīšanas nolūkos. Tāpat nemainīgs palicis arī komandas sastāvs, jo līgums uz nākamo gadu ir parakstīts ar abiem 2019. gada sezonas pamatsastāva braucējiem Šarlu Leklerku un Sebastianu Fetelu. Šogad “Ferrari” komanda izcīnīja trīs uzvaras – Beļģijā, Itālijā un Singapūrā.