Kā jau tika prognozēts, “Red Bull” ir apstiprinājuši igauni Juri Vipu dalībai 2020.gada Super Formula sezonai Japānā.

19 gadus vecais Vips pievienojās “Red Bull Junior Team” 2018.gada beigās, bet pērn aizvadīja pilnu sezonu FIA Formula 3 čempionātā, gūstot trīs uzvaras un izcīnot ceturto vietu kopvērtējumā.

Igaunis jau oktorbrī piedalījās Super Formula pēdējā posmā “Team Mugen” sastāvā un guva pirmo pieredzi čempionātā, kur iepriekš startējuši vēl vairāki “Red Bull” juniori – Pjērs Gazlī, Daniels Tiktums un Patricio O’Vārds. Pēdējie divi no viņiem panākumus Japānā neguva un šobrīd vairs nav junioru akadēmijas biedri.

“F1LV

Juri Vips arī 2020.gadā startēs “Team Mugen” sastāvā un viņa komandas biedrs būs japānis Tomoki Nojiri, kurš arī pērn aizvadīja pilnu sezonu vienības sastāvā, izcīnot vienu uzvaru un ceturto vietu kopvērtējumā aiz čempiona Nika Kesidija, Naoki Jamamoto un Aleksa Palau.

Juri Vipam šobrīd ir 32 Superlicences punkti, kas iegūti pēdējos trīs gados ADAC Formula 4, Eiropas F3 un FIA F3 čempionātos. Lai nopelnītu atlikušos astoņus punktus un iegūtu tiesības debitēt Formulā 1, viņam Super Formula čempionāta kopvērtējumā jāfinišē labāko četriniekā.