“Pirelli” motorsporta daļas vadītājs Mario Isola ir pārliecināts, ka 2020. gadā Formula 1 mašīnu riepas pārkarsīs daudz ātrāk kā pērn. Rudenī komandas vienbalsīgi nolēma vēl vienu sezonu izmantot pērnā gada riepas. Lai gan čempionāta tehniskie noteikumi lielas izmaiņas nav piedzīvojuši, mašīnas nemitīgi tiek attīstītas, ar ātrumu 1-1.5 sekundes gadā pēc Isolas aprēķiniem. Riepām nāksies izturēt daudz smagāku slodzi lielāka piespiedējspēka dēļ. Minimālā spiediena paaugstināšana ir veids, kā “Pirelli” plāno cīnīties ar šo problēmu.

Pavisam īsi pēc sadarbības pārtraukšanas ar “Williams” komandu, Lielbritānijas un Nīderlandes uzņēmums “Unilever” kļuvis par “McLaren” komandas sponsoru. Iepriekšējos gadus “Unilever” pārziņā esošais dezodorantu ražošanas uzņēmums “Rexona” katru gadu ienesa “Williams” makā 15 miljonus EUR. “McLaren” un “Unilever” sadarbosies arī materiālu zinātnes, sensoru tehnoloģijas un inženierijas akadēmijas izveides lauciņos. Precīzas līguma detaļas, tostarp līguma finansiālais apmērs, nav atklāts.

“F1LV

Seškārtējais Formula 1 čempions Luiss Hamiltons jau ilgāku laiku pazīstams kā dabas aizsardzības aktīvists un dzīvnieku tiesību aģitētājs, ievērojot striktu vegānu diētu. Pēc šaušalīgajiem ugunsgrēkiem Austrālijā, kur dzīvības zaudējuši vairāk kā 20 cilvēki, Hamiltons ziedojis pusmiljonu USD dzīvnieku aizsardzības un glābšanas misijām, uzsverot dabas katastrofas nežēlīgo ietekmi uz Austrālijas floru un faunu.