Divu nedēļu maratons ir noslēdzies. Šodien Saūda Arābijā tika aizvadīta pēdējā sacensību diena 2020. gada Dakaras rallijreidam.

Automašīnu ieskaitē pie panākuma trešo reizi karjerā tika Karloss Saincs ar “Mini”. Spāņu sportists finišā par 6 minūtēm un 21 sekundi apsteidza “Toyota” pārstāvi Nasiru Al-Atiju. Trešais palika leģendārais Stefans Petransels (“Mini”). Sainca tautietis Fernando Alonso ralliju noslēdza 13. vietā, vienu pozīciju virs “X-RAID MINI JCW TEAM” ekipāžas ar Latvijas pārstāvi Oļegu Uperenko. Labākais no lietuviešiem bija Benediktas Vanagas (15. vieta). Finišu sasniedza arī Antanas Juknevičius (20. vieta), Vaidotas Žala (26. vieta ar nolauztu riteni pēdējā sacensību dienā) un Gintas Petrus (41. vieta).

Motociklu ieskaitē ar “Honda” pie panākuma pirmoreiz karjerā tika amerikānis Rikijs Brabeks, pārtraucot “KTM” dominanci, kas sākās 2001. gadā. Pagājušā gada uzvarētājs Tobijs Praiss palika 3. vietā arī aiz “Husquarna” braucēja Pablo Kvintaniljas. Kvadraciklu ieskaitē uzvaru nosargāja čīlietis Ignasio Kasalle.

“F1LV

Smago automašīnu ieskaitē rallijreida izskaņā intriga izpalika, jo Andrejs Karginovs ar “KAMAZ” iekrāja vairāk kā 42 minūšu pārsvaru pār tautieti un komandas biedru Antonu Šibalovu.

Sacensību pilnie rezultāti visās ieskaitēs meklējami ŠEIT.