“Ferrari” ir parakstījuši līgumu ar diviem jaunajiem autosporta talantiem, par dalību Formula 1 junioru akadēmijā un viens no viņiem ir Šarla Leklēra jaunākais brālis Artūrs.

18 gadus vecais Artūrs Leklērs pērn startēja Vācijas F4 čempionātā, kur “US Racing” sastāvā izcīnīja vienu uzvaru, septņus pjedestālus un 2 ātrākos apļus savā debijas sezonā. Tas bija viņa otrais gads formulu sērijās pēc kartinga – pirmajā gadā Artūrs finišēja 5.vietā Francijas F4 čempionātā.

Uz 2020.gada sezonu jaunākais no brāļiem Leklēriem pievienosies “Prema” komandai un startēs Formula Regional, kur pagājušā gadā par čempionu kļuva Frederiks Vesti, startējot tieši “Prema” sastāvā. Artūram Leklēram pievienosies vēl viens “Ferrari” junioru akadēmijas biedrs – 17 gadus vecais brazīlietis Džanluka Petekofs.

Dini Begovičs. Foto: Ferrari Media
“F1LV

Otrs pirmgadnieks “Ferrari” junioru akadēmijā būs zviedrs Dino Beganovičs, kurš ir divkārtējs Zviedrijas čempions kartingā un izcīnījis otro vietu WSK Euro Series čempionātā pagājušā gadā. Beganoviču “Ferrari” komandai rekomendējuši ‘Tony Kart’ kompānijas cilvēki, kas jau iepriekš ir darbojušies kā skauti kartinga čempionātos, piegādājot jaunos talantus Maranello komandai, piemēram Markusu Ēriksonu. Šogad Beganovičs uzsāks karjeru formulu sērijās, “Prema” sastāvā debitējot Formula 4 čempionātā.