“Netflix” straumēšanas platforma izplatījusi paziņojumu par plānotajām pārraidēm nākamajā mēnesī. Kļuvis zināms, ka dokumentālā raidījuma “Drive to Survive” otrā sezona skatītājiem būs pieejama no 28. februāra.

“Drive to Survive” seko līdzi Formula 1 braucēju un komandu intrigām ne tikai trasē, bet arī ‘aizskatuvē’, atklājot detaļas, kas pat kvēlākajiem sacīkšu faniem bija svešas. Skatītāju vidū raidījums guva plašu atzinību, saņemot 8.6 zvaigžņu reitingu portālā IMDb.

Raidījuma pirmā sezona fokusējās uz 2018. gada sezonas notikumiem, bet otrajā sezonā skatītāji varēs izzināt pērnā gada čempionāta nianses, turklāt filmēties raidījumā piekritušas arī “Mercedes” un “Ferrari” komandas, kas atteicās no šīs iespējas pirmajā sezonā. “Ferrari” izpilddirektors Luiss Kamileri norādīja, ka šis ir lielisks solis jaunu F1 līdzjutēju piesaistē.

“F1LV

Starp pirmās sezonas spožākajiem mirkļiem jāmin “Haas” komandas vadītāja Guntera Steinera rupjais un agresīvais vadības stils, Daniela Rikjardo lēmums pārcelties uz “Renault”, “Force India” finansiālās grūtības un jauno investoru ienākšana, “Red Bull” un “Renault” sadarbības beigas un vēl daudz citas.