Šūmaheru dinastija autosporta elitē turpinās. Pirms 20 gadiem par uzvarām cīnījās brāļi Mihaels un Ralfs. Ja Mihaela dēls Miks jau pamazām klauvē pie F1 durvīm, tad Ralfa dēlam Deividam vēl vairāki soļi priekšā. Vienu nozīmīgu viņš gan ir spēris, paraktot līgumu ar “Charouz” komandu, lai aizvadītu pilnu sezonu Formula 3 čempionātā.

18 gadus vecais Šūmahers debiju F3 čempionātā piedzīvoja jau pagājušosezon, “Campos Racing” sastāvā piedaloties sezonas pēdējā posmā Abū Dabī (22. un 20. vieta), bet pilnu sezonu aizvadīja Eiropas reģionālajā formulu čempionātā, kur kopvērtējumā tika izcīnīta 4. vieta aiz trim braucējiem, kuri arī šogad brauks F3 sacīkstēs.

Viens no viņiem ir Japānas izcelsmes brazīlietis Igors Fraga, kurš šobrīd ir Toyota Racing Series sezonas līderis, bet trešo “Charouz” mašīnu vadīs GP3/F3 veterāns Niko Kari. Pērn “Charouz” komandu ieskaitē izcīnīja astoto vietu 10 komandu konkurencē. Tās braucēji ne reizi neiekļuva labāko sešiniekā.

“F1LV

Šūmahers nebūs vienīgais spožais uzvārds šī gada Formula 3 čempionātā. Lai gan zināma tikai puse braucēju, starp tiem atrodams arī divkārtējā F1 čempiona Emersona Fitipaldi mazdēls Enzo, izcilā motociklista Mika Dūena dēls Džeks, kā Matteo Nannini, kura onkulis Alesandro aizvadīja spožu karjeru 1980-to gadu izskaņā.

Pēc pārliecinošās dominances pērn, par F3 favorītiem arī šogad uzskatāmi “Prema Racing”, kuri izmantos 3 jaunus braucējus – Formula Renault Eurocup čempionu Oskaru Piastri, Eiropas reģionālo formulu čempionu Frederiku Vesti un pērn F3 pieredzi guvušo Loganu Sardžentu, kurš Makao Grand Prix izcīnīja trešo vietu.

Zīmīgi, ka šosezon līgumu parakstījis arī Ralfa Šūmahera bijušā komandas biedra Huana Pablo Montoijas dēls Sebastians. Kolumbietis “Prema Racing” rindās aizvadīs sezonu Vācijas un Itālijas Formula 4 čempionātos. Kalendārs sastādīts tā, ka vienīgā reize, kad abos čempionātos sacīkstes pārklāsies, būs pēdējā posmā oktobra sākumā Mudžello un Saksenringā.