Apgalvojumus, ka vācu komanda plāno priekšlaicīgi pamest Formula 1 čempionātu, “Mercedes” boss Toto Volfs nosauca par muļķībām un paziņoja, ka “Daimler” kompānija iesaistījusies šajā sporta veidā ar ilgtermiņa ambīcijām.

Pagaidām gan neviena no 10 komandām nav parakstījusi jauno Konkordes līgumu, taču joprojām turpinās pārrunu process par to, kā čempoināts izskatīsies nākotnē.

Toto Volfs atbildēja uz žurnālistu jautājumiem šodien sarīkotā preses konferencē par godu jaunam sponsoram – ķīmisko izstrādājumu kompānijai “Ineos”. Turklāt fotogrāfiem arī tika piedāvāta iespēja iemūžināt “Mercedes” 2020.gada mašīnas krāsojumu, lai gan prezentācija joprojām tika izmantots 2019.gada modelis.

“F1LV

“Formula 1 piedāvā lielisku mārketinga platformu mūsu kompānijai,” skaidroja Volfs. “Tieši tas mums ir vajadzīgs, jo mēs būvējam sacīkšu mašīnas un mēs būvējam ielas auto. Formula 1 šobrīd ir virsotne hibrīda tehnoloģijām. Šī joma nav pietiekami skaidri un plaši atspoguļota masu medijos, jo jaunie V6 hibrīddzinēji sākotnēji saņēma daudz kritikas, taču tagad mums tam jāpievērš lielāka uzmanība.”