Šodien Parīzē notika “Renault” Formula 1 komandas prezentācija, kurā žurnālisti tika iepazīstināti ar franču komandas mērķiem, jauno pilotu un 2020.gada modeli R.S.20, kurš dienas gaismu gan ieraudzīs tikai testos.

Jāpiebilst, ka jaunais modelis vēl nav pilnībā uzbuvēts un tas būs gatavs uz testiem Barselonas trasē. Arī krāsojums noteikti vēl mainīsies pirms franču komanda sāks izmēģinājumus trasē.

“Šogad mūsu uzdevums ir nospraut komandai labāko iespējamo ceļu uz 2021.gada sezonu, kad notiks ievērojamās noteikumu izmaiņas Formulā 1,” paziņoja komandas boss Sirils Abitebuls. “Mūsu organizācijas administrācijā šādas izmaiņas sākās jau 2019.gada otrajā pusē.”

“Es ceru jaunajā sezonā iekļauties komandā vēl labāk un tas, kas man ir gads aiz muguras šajā vienībā, noteikti palīdzēs,” paziņoja Daniels Rikardo. “Es daudz uzzināju par sevi un, protams, vēl vairāk par komandu.”

“Formulā 1 viss ir atkarīgs no sīkumiem un detaļām,” atzina Estebans Okons. “R.S.20. modelim es pamanīju ļoti daudz sīku detaļu. Mani pārņēma sajūsma, redzot jauno modeli un tagad es vēlos pēc iespējas ātrāk sēsties pie tā stūres un izmēģināt to trasē.”