“McLaren” komanda šodien Vokingas bāzē prezentēja savu 2020.gada modeli MCL35.

Mašīnas krāsojums bez pārsteigumiem ir palicis iepriekšējais – oranžais un zilais, bet šogad tas ieguvis matētu pieskaņu. Mašīnas sānu pontonu sānu daļa tagad krāsota zilā krāsā un tāda pat tonī iekrāsota dzinēja pārsega augšējā daļa gaisa savācēja reģionā.

Pērn “McLaren” sasniedza lielisku progresu, finišējot 4.vietā Konstruktoru kausā, kamēr Karloss Saincs pēdējā posmā izrāva 5.vietu pilotu ieskaitē, zaudējot tikai četriem pilotiem, kas 2019.gadā tika pie uzvarām.

“Man ļoti patīk jaunā mašīna,” prezentācijā atzina Karloss Saincs. “Viss darbs, kas paveikts ar mašīnu ir uzskatāmi redzams un krāsojuma matējums to visu padara vēl skaistāku. Mašīna izskatās tievāka.”

Komandā turpinās startēt otrs jaunais pilots Lando Noris, kurš pēc piesardzīga debijas gada šajā sezonā plāno ievērojami agresīvāku stratēģiju sacīkstēs. Tikmēr komandas vadības grožus turpinās turēt Andreass Sīdls, kura vadībā komanda ieguvusi strauju augšupeju – pērn izcīnīti 145 punkti, kamēr iepriekšējās četrās sezonās punktu guvums bijis krietni pieticīgāks: 27, 76, 30 un 62. Šajā sezonā komandas plāns ir samazināt vadošo trīs vienību pārsvaru, tomēr par pjedestāliem un uzvarām domāt ir pāragri, uzskata piesardzīgais komandas vadītājs Sīdls.

F1LV Podkāsts: Pirmās F1 prezentācijas: