Pēc tam kad tika oficiāli izplatīti paziņojumi par Austrālijas, Bahreinas, Vjetnamas un Ķīnas posmu atcelšanu, par Formula 1 sezonas pirmo posmu varētu kļūt Nīderlandes Grand Prix. Organizatori pagaidām vēl nesteidzas ar lēmumiem.

FIA un Formula 1 kopīgi izplatītajā paziņojumā tika vēstīts, ka sezona varētu sākties maija beigās. Tas nozīmē, ka atlikt nāktos arī Zandvortas trasē paredzēto Nīderlandes Grand Prix un sacīkstes Barselonas trasē, kam jānotiek attiecīgi 3. un 10. maijā. Oficiāli sacīkšu norises datumi joprojām ir spēkā.

Ņemot vērā FOM un FIA izplatītos ziņojumus, veicam kopīgas pārrunas, kā tas ietekmēs Nīderlandes Grand Prix norisi. Sekas pagaidām nav iespējams paredzēt, taču gadījumā, ja sacīkstes tiks pārceltas, visas pārdotās biļetes joprojām būs derīgas. Līdz ko sekos vairāk jaunumu, mēs ar tiem dalīsimies ar visām iesaistītajām pusēm,” teikts Nīderlandes posma organizatoru izplatītajā paziņojumā.

“F1LV

Barselonas trase turpina monitorēt pandēmijas izplatīšanos, uzturot kontaktu ar vairākām institūcijām un veselības organizācijām, lai sekotu ieteiktajām darbībām un nodrošinātu viesiem veselību un drošību. Mums ir ļoti žēl par visām neērtībām, kuras tā rezultātā var rasties. Vēlamies atvainoties faniem un klientiem, kurus šīs pamatīgās izmaiņas ir skārušas,” vēsta Barselonas trases paziņojums.

Formula 1 menedžmenta daļas vadītājs Ross Brauns norādījis, ka pārceltos posmus, visticamāk, būs iespējams rīkot augustā, kad bija paredzēts vasaras pārtraukums. Vairāk viedokļus un paziņojumus par pandēmijas ietekmi uz motorsportu lasi ŠEIT.