Antonio Džiovinaci tēmē uz Fetela vietu “Ferrari” komandā, bet pats Fetels pagaidām nav izlēmis vai ir gatavs atgriezties kādā no vidus ešelona komandām. “Renault” boss Sirils Abitebuls neplāno nolīgt Fetelu, pat, ja atbrīvojas Rikardo vieta.

Antonio Džiovinaci ir atzinis, ka tēmē uz vietu “Ferrari” komandā 2021.gada sezonā, kad būs beidzies Sebastiana Fetela līgums ar Maranello vienību. “Es zinu, ka šī man būs ļoti svarīga seona,” atzina itālis un “Ferrari” akadēmijas absolvents. “Es nemaz neslēpju, ka vēlos nokļūt “Ferrari” komandā. Tas ir bijis mans mērķis un sapnis. Ir ļoti patīkami, ka es esmu viens no kandidātiem. Tagad viss atkarīgs no manis – pašam jāaizvada labākā sezonā karjerā un tad man būs iespēja. Šobrīd trenējos mājās un gaidu sezonas sākumu, lai gan vēl nezinām, kad tas būs.

Tikmēr Sebastians Fetels nav pārliecināts vai spēs pieņemt izaicinājumu atgriezties kādā no vidusmēra komandām. Fetelam šogad beidzas līgums ar “Ferrari” komandu un “Red Bull” boss Helmuts Marko jau atzina, ka vienība nevar atļauties atkal nolīgt Fetelu, jo iztērējusi ievērojamus līdzekļus, lai noslēgtu ilgtermiņa līgumu ar Maksu Verstapenu. “Pienāk laiks, kad nauda vairs nespēlē tik lielu lomu,” situāciju komentēja pats Fetels. “Pagaidām nevaru atbildēt uz to vai esmu gatavs atgriezties kādā vidusmēra komandā. Savas karjeras sākumā es startēju “Toro Rosso” un vēlāk pievienojos “Red Bull”. Jāsaka, ka mans otrais gads “Toro Rosso” bija satriecošs: mēs varējām cīnīties par 12.vietu, tad 10.vietu un sezonas izskaņā mēs jau konstanti finišējām punktos.

Tostarp Sirils Abitebuls ir noraidījis iespējas, ka Sebastians Fetels varētu uz 2021.gada pievienoties “Renault” komandai. Tajā pašā laikā franču komandas boss neizslēdz iespēju, ka varētu zaudēt Danielu Rikardo. “Mums jāskatās, kā veiksies pirmajā sacīkstēs, kad sāksies sezona,” paziņoja Abitebuls. “Tās parādīs vai esam spēruši soli uz priekšu un atguvuši pārliecību, ka pazaudējām pērn. Ja Daniels turpinās veiksmīgi integrēties komandā un mums būs projekts, kam ir potenciāls, tad mums ir visas iespējas noturēt Rikardo komandā. Ja tas tomēr neizdosies, tad nevaru noliegt, ka Sebastians būs svarīgs spēlētājs pilotu tirgū – viņš ir lielisks pilots un čempions. Mēs jau esam strādājuši un uzvarējuši kopā, attīstot dzinēju “Red Bull Renault” laikos. Tomēr mums patīk strādāt ar nākotnes nevis pagātnes pilotiem. Lai gan par Sebastianu noteikti vēl nevar teikt – pagātnes pilots. Mūsu akadēmijā ir Kristians Lundgārds, kurš arī ir viens no kandidātiem uz vietu komandā. Taču vispirms viņam ir jāparāda labi rezultāti Formula 2 čempionātā. Tomēr galvenā prioritāte ir veiksmīga sezona kopā ar Rikardo.”