Foto: FIA WEC

Koronavīruss turpina izjaukt plānus motorsporta pasaulē. Pēc tam kad pacientu skaits Lielbritānijā pēdējo dienu laikā strauji pieaudzis, ļoti laicīgi pieņemts lēmums atcelt no 30. maija līdz 13. jūnijam paredzēto leģendārās un bīstamās Menas salas TT motošosejas sacensības. Šis ir ļoti tālredzīgs paziņojums, jo citos čempionātos pārsvarā tiek atceltas sacensības tikai martā un aprīlī.

NASCAR čempionātā tikai tagad apstiprināts, ka visas marta beigās un aprīlī gaidāmās sacīkstes ir pārceltas. Sezonu plānots atsākt 3. maijā. Kopumā izmaiņas skars vismaz 7 sacīkstes. Lai gan organziatori cer rast iespēju noorganizēt visas 36 šogad paredzētās sacīkstes, tas būs ļoti grūti izdarāms, jo NASCAR sacīkstes notiek gandrīz katru nedēļas nogali un sezonu plānots noslēgt 8. novembrī Fēniksas ovālā.

“F1LV

Vīruss izjaucis arī WEC izturības sacīkšu čempionāta plānus. Astoņu sacīkšu garā sezona jau tika saīsināta, kad tika pieņemts lēmums atcelt sacīkstes Sebringā. Organizatori pieņēmuši laiku pārcelt arī 25. aprīlī gaidāmās Spa 6 stundu sacīkstes, kas ir priekšpēdējais posms pirms sezonas noslēguma Lemānā. 24 stundu sacīkšu rīkotāji norādījuši, ka lēmums par to, vai sacīkstes tiks pārceltas uz citu datumu, tiks paziņots 15. aprīlī. Lemānas 24h sacīkstes paredzēts aizvadīt 13. un 14. jūnijā.