Kamēr vīrusa pandēmijas rezultātā inficēto cilvēku skaits turpina augt, jebkādas domas par motorsporta sacensību atsākšanu vēl ir pāragras. Līdz ar to pēdējo dienu laikā uz nenoteiktu laiku pārceltas vēl vairākas sacīkstes.

Piekto reizi par sezonas starta pārcelšanu paziņojuši MotoGP organizatori. Pandēmija Spāniju skārusi īpaši smagi, tādēļ 3. maija Heresas posma pārcelšana bija gaidāma. Līdz ar to tiks ietekmēta arī elektromotociklu čempionāta MotoE sezona, kurai bija jāsākas Heresas trasē. 17. maijā būtu jānotiek Francijas GP Lemānas trasē. Posma organizatori aprīļa sākumā izplatīs paziņojumu par to, vai sacensības izdosies aizvadīt plānotajā datumā. MotoGP apsver arī iespēju aizvadīt dubultposmus bez skatītājiem, ja radīsies šāda nepieciešamība, lai glābtu sezonu.

DTM vairāku izmaiņu vietā nākuši klajā ar pilnīgi jaunu 2020. gada sezonas kalendāru, paredzot sezonas atklāšanu 10.-12. jūlijā Norisringā. Tikmēr Anderstopa un Igora Drive trases vēl sadalīs savu vietu kalendārā pēc situācijas. Čempionāts saglabājis visus 10 posmus, taču sezona beigsies novembra vidū Moncā, nevis Hokenheimā, kas ierasti kalpojusi par vietu noslēguma posmam. Organizatoriem ir izdevies izvairīties no sacīkšu rīkošanas 19. un 20. septembrī, kad ieplānotas WEC Lemānas 24 stundu sacīkstes.

Pauzi paņēmis arī pasaules rallija čempionāts. Portugāles un Sardīnijas ralliji pievienojušies Argentīnas posmam un pārcelti uz nenoteiktu. Sardīnijā junioru ieskaitē bija paredzēts startēt arī latvietim Mārtiņam Seskam. Ja WRC kalendārā nākamais posms jūlija vidū paredzēts Kenijā, tad JWRC braucējiem, visticamāk, būs jāciešas līdz vismaz augustā gaidāmajam Somijas rallijam.

Formula E šo sezonu plānoja noslēgt ap Londonas izstāžu centru ExCeL. Tā kā nekādas izstādes šai laikā netiek rīkotas, komplekss pārveidots svarīgākiem mērķiem un uz krīzes laiku kļuvis par slimnīcu ar 4000 gultām pacientiem. Pašas sacīkstes Londonā, kā arī pirms tam Berlīnes un Ņujorkas eprix izmaiņas vēl nav piedzīvojušas.