Kā jau tas ilgāku laiku bija gaidāms, arī Monreālas trasē notiekošais Formula 1 Kanādas Grand Prix posms uz nenoteiktu laiku pārcelts koronavīrusa dēļ, kļūstot par devīto posmu, kas piedzīvojis izmaiņas. Neoficiāla informācija liecina, ka sacīkstes varētu norisināties vasaras beigās, nevis vienā izbraucienā ar Meksikas un Amerikas posmiem. Tagad par čempionāta pirmo posmu kļuvis Francijas GP 28. jūnijā.

Izmaiņas šodien skāra arī pasaules rallijkrosa čempionāta kalendāru. Beneluksa posms Spa trasē, kur pērn finālā cīnījās arī Jānis Baumanis, pārcelts uz 3.-4. oktobri, iespraucoties starp Rīgas un Abū Dabī posmiem. Šobrīd tiek izskatītas iespējas pārcelt arī jūnija vidū gaidāmo Norvēģijas posmu un jūlija sākumā plānotās cīņas Holjesā, Zviedrijā. Šī ir pirmā reize, kad čempionāta posms tiek pārcelts uz konkrētu datumu, jo Portugāles un Katalonijas posmi pie jaunā norises laika vēl nav tikuši.

Arī MotoGP sezona nesāksies ātrāk par jūnija vidu, jo čempionāta organizatori šodien izplatīja paziņojumu par Itālijas un Katalonijas posmu pārcelšanu uz nenoteiktu laiku. Tā kā lielākā daļa vadošo braucēju nāk no Itālijas un Spānijas, tad posmi Mudžello un Barselonas trasēs allaž ir pārpildīti ar entuziastiskiem faniem, kuriem šoreiz nāksies paciesties mazliet ilgāk. Katalonijas posmā “Yamaha” sastāvā ar īpašu uzaicinājumu vienu sacīksti plānoja aizvadīt Horhe Lorenco, kurš pagājušā gada izskaņā lika punktu savai MotoGP karjerai.

Atjaunotais Formula 1 kalendārs
Atjaunotais World RX kalendārs
Atjaunotais MotoGP kalendārs