Formula 1 pēc šīs krīzes varētu kļūt dzīvotspējīgāka, uzskata Emanuele Pirro. Tikmēr Makss Moslijs ir pārliecināts, ka šī sezonas būtu jāatceļ.

Koronavīrusa radītai krīzei varētu būt arī pozitīvi efekti, uzskata bijušais F1 pilots Emanuele Pirro, kurš ir pārliecināts, ka pēc šī trieciena čempionāts kļūs pieejamāks un dzīvotspējīgāks. Šobrīd pārceltas jau 9 sacīksteš un drīzumā varētu sekot Silverstona un Pola Rikāra posmi, jo šobrīd atcelts arī Vimbeldonas tenisa turnīrs, kas ir nedēļu pirms Liebritānijas GP. “Mēs varam aizvadīt divu dienu posmus un mums nav vajadzīgi tūkstošiem cilvēku, lai to noorganizētu,” paziņoja Pirro. “Mums var būt Formula 1 čempionāts, kurā netiek projektēts jauns sacīkšu modelis katru gadu. Tāpat es nesaprotu, kāpēc komandas nevarētu tirgoties ar šasijām, kā tas bija iepriekš. Šobrīd pat mazajām komandām ir jābūvē sava mašīna un viesbiežāk tas beidzas ar fiasko. Šī situācija varētu pamudināt čempionātu pieņemt noteikumus, kas nav tik dogmatiski un čempionāts kļūs dzīvotspējīgāks.”

Tikmēr Makss Moslijs ir atbalstījis sava vecā cīņu biedra Bernija Eklstona viedokli, ka 2020.gada sezona būtu pilnībā jāatceļ. “Šī sezona būtu jāatceļ,” bijušais FIA prezidents paziņoja intervijā DPA aģentūrai. “Tādejādi sacīkšu organizatoriem būtu iespēja plānot un laicīgi rīkoties. Šobrīd viņi ir neziņā un zaudē naudu. Jo ilgāk mēs gaidīsim, jo lielsks risks situāciju vēl vairāk pasliktināt. Rīkot sacīkstes bez skatītājiem būtu katastrofa posmu organizatoriem. Nav garantijas, ka sezona varēs atsākties jūlijā un ar katru nedēļu tas kļūst mazāk ticams. Līdz ar to būt daudz labāk, ja FIA un tiesību turētāji rīkotos tagad un pārorganizētos uz nākotni.”