Neapstiprināta informācija no komandām liecina, ka šonedēļ gaidāmas vēl vairākas pilotu rokādes – tostarp mēs varētu uzzināt Šarla Leklēra komandas biedru 2021.gada sezonai.

Pēc līguma nepagarināšanas ar Sebastianu Fetelu, “Ferrari” strauji ir virzījušies uz priekšu, lai nekavējoties atrastu pareizo aizstājēju. “Autosport” ziņo, ka darījums ar Karlosu Saincu jau tuvu parakstīšanas stadijai un par to visdrīzāk tiks paziņots jau šonedēļ. Tas būtu nākamais solis Sainca attīstībā – spānis sāka “Toro Rosso” komandā kā Maksa Verstapena komandas biedrs, bet vēlāk pārcēlās uz “Renault”, taču jau pēc gada migrēja uz “McLaren” komandu.

Paralēli “McLaren” komanda aizkulisēs esot vienojusies ar Danielu Rikardo, uzskata “Autosport”. Austrālietim beidzas līgums ar “Renault” un franču komandas plāns par soli uz priekšu konkurētspējas rangā pagaidām nav izdevies un sakarā ar jauno noteikumu atlikšanu vēl par gadu vai diviem varētu iebuksēt arī turpmāk. Tas ir licis Rikardo meklēt citas iespējas, kur atgriezties cīņā par augstākām pozīcijām. Savulaik 2018.gadā Daniels Rikardo jau bija tuvu līgumam ar “McLaren”, tomēr nolēma izmēģināt spēkus “Renault”.

“F1LV

Tostarp Fernando Alonso esot izrādījis zināmu interesi trešo reizi karjerā pievienoties Enstonā bāzētai komandai, kas savulaik nodrošināja spānim divus čempiona titulus.