Izskatās, ka pilotu tirgus ‘domino gabaliņi’ sāk pamazām krist pa savām vietām, jo “McLaren” komanda apstiprinājusi, ka nākamsezon tās sastāvu papildinās Daniels Rikjardo.

Šonedēļ Sebastians Fetels paziņoja par aiziešanu no “Ferrari” komandas 2020. gada sezonas izskaņā. Uzreiz par diviem izteiktiem favorītiem uz viņa vietu kļuva Daniels Rikjardo un Karloss Saincs, tomēr mediju baumas, ka šī vieta tomēr pienāksies Saincam praktiski pilnībā apstiprinās tagad, kad kļuvuši zināmi Rikjardo plāni.

Zināms, ka Rikjardo ieņems Sainca vietu un kļūs par Lando Norisa komandas biedru, izveidojot vienu no atraktīvākajiem un jautrākajiem braucēju virknējumiem visā čempionātā. Sīkākas līguma detaļas pagaidām netiek izpaustas.

“F1LV

Karlosa Sainca apstiprināšana “Ferrari” sastāvā šķietami kļuvusi par formalitāti, kas tiks pabeigta tuvāko dienu laikā. Tikmēr kandidātu loks uz Rikjardo vietu “Renault” komandā, kur austrālietis ienāca tikai pērn, ir ļoti raibs – sākot no čempioniem Sebastiana Fetela un Fernando Alonso, beidzot ar jaunajiem talantiem Gunaju Žou un Kristianu Lundgārdu.