Formula 1 čempionāts sakustējies ar kalendāra konkretizēšanas jautājumiem – šovasar ieplānoti posmi arī Silverstonā un Spā.

Ja pirmās divas sacīkstes Austrijā “Red Bull Ring” trasē 5. un 12.jūlijā jau ir ieplānotas, tad šobrīd atrisināts arī finansu strīds par Silverstonas sacīkšu aizvadīšanu. Iepriekš leģendārās trases īpašnieki izvirzīja nesaprātīgas finansu prasības (19 miljonu USD), tad šobrīd apstirpināts, ka vienošanās ir panākta un divi posmi šovasar notiks arī Silverstonā. Tomēr pagaidām nav zināma Lielbritānijas valdības nostāja un iespējami ierobežojumi, kas būs spēkā jūlija vai augusta mēnesī.

Tostarp Beļģijas valdība gan ir apstiprīnājusi plānu aizvadīt sacīksti Spa trasē oriģinālajā F1 kalendārā paredzētajā datumā 30.augustā. Bez Beļģijas uz Formula 1 sacīkšu organizēšanu pēc Austrijas un Lielbritānijas ir pieteikušās arī Spānija, Ungārija, Francija un Itālija. Rezevē pagaidām tiek paturēts arī Vācijas posms Hokenheimā, kur F1 varētu notiks, ja kāda no trasēm vai valstīm nevarēs nodrošināt Grand Prix rīkošanu.