Lorenss Strols nolēmis ieviest izmaiņas “Aston Martin” struktūrā. Sākot ar 1. augustu Endija Palmera vietu koncerna vadītāja lomā ieņems “Mercedes-AMG” vadītājs Tobiass Merss. “AMG” panākumi ļauj cerēt uz “Aston Martin” uzplaukumu tuvāko gadu laikā. Kā zināms, no nākamā gada “Racing Point” F1 komanda pārtaps par “Aston Martin”. Leģendārais britu sporta auto ražotājs aktīvi piedalās arī izturības sacīkstēs, ieņemot vadību WEC čempionāta GTE klasē kopvērtējumā ar Niki Tīmu un Marko Sorensenu.

“Audi” Formula E komanda pārtraukusi sadarbību ar Danielu Abtu, kurš pagājušajā nedēļā tika pieķerts krāpjoties Formula E sacīkstēs. Abta rīcība kaitējusi uzņēmuma tēlam, tādēļ pieņemts šāds lēmums. Vēl nav zināms, kurš ieņems Abta vietu pie Formula E mašīnas stūres, kad sezona atsāksies, taču, ņemot vērā “Audi” lēmumu pamest DTM čempionātu, pretendentu loks varētu būt visai plašs. Abts bija viens no tikai četriem braucējiem, kurš piedalījies pilnīgi visās Formula E sacīkstēs kopš tā rašanās 2014. gadā.

“F1LV

“McLaren Group” nolēmusi šķirties no aptuveni 1200 darbiniekiem, lai samazinātu izmaksas pandēmijas radīto seku dēļ. Noprotams, ka no F1 komandas varētu tikt atlaisti aptuveni 70 darbinieki, kas ir aptuveni desmitā daļa no kopējā darbinieku skaita. Nākamgad F1 stāsies spēkā budžeta griesti, taču “McLaren” tie neskars tik ļoti kā trīs vadošās komandas. Daudz lielākas sekas būs jūtamas tehnoloģiju un autobūves nodaļās, jo kopumā tiks atlaista aptuveni ceturtā daļa darbinieku.