Miks Šūmahers iespējams varētu debitēt Formula 1 čempionātā daudz agrāk nekā cerēts.

Pagaidām oficiālie plāni paredz septiņkārtējā pasaules čempiona dēlam Mikam aizvadīt pilnu 2020.gada sezonu Formula 2 čempionātā, tomēr dīvainā sezona un pilotu sniegums “Alfa Romeo” komanda varētu viņam dot iespēju debitēt F1 jau šogad.

“Labās ziņas ir tās, ka Šūmaheru ģimene zina, ko un kā darīt, lai debija Formulā 1 nebūtu sasteigta,” paziņoja bijušais F1 pilots Niks Haidfelds. “Tomēr es galīgi nebūtu pārsteigts, ja Miks debitētu F1 jau 2020.gadā. Ja pirmajos posmos Formula 2 čempionātā Miks parāda labu sniegumu un Džiovinaci ir tādas problēmas, kā bija pērn, tad nevienu nepārsteigs, ja Miks sēdēs F1 mašīnā jau šīs sezonas vidū.”

“F1LV

21 gadu jaunais Miks Šūmahers ir “Ferrari” akadēmijas biedrs un itāļu komandai pieder tiesības uz vienu no “Alfa Romeo” komandas pilotu vietām. Pagaidām šo vietu ieņem Antonio Džiovinaci.

“Kimi Raikonens varētu drīz beigt savu karjeru un Antonio Džiovinaci nerāda pašu labāko sniegumu,” paziņoja Mika tēvocis Ralfs Šūmahers. “Es domāju, ka talantīgam pilotām, kāds ir Miks, ir visas iespējas.”