Formula 1 vadība apstirpinājusi, ka šogad sacīkstes neviesosies Baku un Singapūras ielās, kā arī Suzukas trasē.

Baku un Singapūras ielās sacīkstes nolemts atcelt, jo ilgais laiks, kas jāpvada, lai konfigurētu pilsētu ielas un uzceltu trasi, esot neracionāls pašreizējos, neparedzamajos pandēmijas apstākļos. Suzukas trasē sacīkstes atceltas, jo Japānas ieceļošanas/izceļošanas ierobežojumi nav līdz galam atcelti, kas noveda Formula 1 vadību pie šāda lēmuma.

“F1LV

“Tikmēr esam veikuši ievērojamu progresu ar pašreizējiem un jaunajiem sponsoriem, lai izstrādātu atjaunināto šīssezonas sačīkšu kalendāru. It īpaši esam iedvesmoti ar interesi, ko izrāda jaunas sacīkšu sacīkšu norises vietas, kas vēlas rīkot posmus šogad,” paziņoja sacīkšu vadība preses relīzē, piektdienas rītā.

Ross Brauns par to kā sezonas otrā daļa izskatās:” Viss norit ļoti ātri, bet vēl ir laiks. Mums ir daudz dažādu opciju un esam pārliecināti, ka būs lieliska sezona.”

“Ja būs vajadzība varēsim pagarināt Eiropas sezona daļu ar vēl pāris sacīkstēm. No tā, ko šobrīd redzam Bahreinas un Abu Dabi sacīkstes būs pašās sezonas beigās. Tas nozīmē, ka jau 10 ir. Atradīsim vēl vismaz piecas vai sešas sacīkstes pa vidu.”

Šobrīd sezona atsākas 3. jūlijā ar Austrijas Grand Prix, un apstiprinātas ir nākamās 8 sacīkstes.