Ross Brauns apstiprinājis, ka F1 čempionāts atteiksies no ierastās pjedestāla apbalvošanas ceremonijas sezonas atklāšanas posmā Austrijā. Lēmums pieņemts, pamatojoties uz pandēmijas piesardzības pasākumu ievērošanu. Iespējams, alternatīva apbalvošanas ceremonija notiks trasē, braucējiem atrodoties pie savām formulām, tomēr ceremonijas veidols pēc izmaiņām vēl nav apstiprināts.

Imolas trase spērusi platu soli, lai atgrieztos F1 kalendārā jau šogad. FIA pagarinājusi trases ‘Grade 1’ gradācijas līmeni, kas beigtos nākamnedēļ. Tikai pirmās gradācijas trasēs drīkst rīkot Formula 1 sacensības. Pagaidām vēl nav zināms, vai Itālija tiks pie diviem posmiem, turklāt Imolai vēl konkurenci sastāda Mudžello un Misano trases. 24. jūnijā uz Imolu dosies “AlphaTauri” komanda, tur aizvadot savu filmēšanās dienu ar šī gada formulu. Ar 2020. gada modeli pirms sezonas sākšanās vēl plāno braukt tikai “Racing Point”, kas nākamnedēļ filmēsies Silverstounā.

“F1LV

Bahreina ir viena no vietām, kur šogad varētu notikt divas F1 sacīkstes. Pastāv varbūtība, ka otrā tiks aizvadīta citādākā Sakiras trases konfigurācijā, kas atgādinās Amerikā populāros ovālus. Trīs ļoti garas taisnes pēc savas uzbūves un piespiedējspēka regulējumiem liktu inženieriem to salīdzināt ar Moncu, kamēr braucējiem pavērtos ļoti daudz apdzīšanas izdevību. Ja organizatori saņems zaļo gaismu, šī kļūs par otru īsāko trasi aiz Monako, līdz ar to sacīkšu garums būs 87 apļi.

Foto: Motorsport.com