Elektrisko spēkratu Formula E čempionāta rīkotāji paziņojuši, ka priekšlaicīgi pārtrauktā 2019./2020. gada sezona tiks noslēgta augustā, kad Berlīnē tiks aizvadītas pēdējās sešas šīs sezonas sacīkstes.

Pandēmijas dēļ Formula E šogad nācās atcelt sacīkstes Sanjā, Romā, Parīzē, Seulā, Džakartā, Ņujorkā, kā arī dubultposmu Londonā. Tā vietā čempions tiks noskaidrots Berlīnē, kur sacīkstēm vajadzēja notikt šajā nedēļā, ja Covid-19 neapturētu sporta dzīvi visā pasaulē.

Lai nodrošinātu, ka pasākumā piedalās ne vairāk kā 1000 cilvēku atbilstoši Vācijas izsludinātajiem likumiem, skatītājiem tribīnes būs slēgtas un uz trasi dosies tikai komandas, organizatori un trases darbinieki.

“F1LV

Sezona atsāksies ar dubultposmu 5. un 6. augustā (trešdienā un ceturtdienā), sacīkstēm nedēļas nogalē 8. un 9. augustā turpat Tempelhofas lidostā tiks izveidota atšķirīga trases konfigurācija, bet uz pēdējiem diviem posmiem 12. un 13. augustā tiks izmantota trešā konfigurācija.

Pēc sezonas piektā posma, kas 29. februārī notika Marakešā, kopvērtējuma līderis ir “BMW” braucējs Antonio Fēlikss da Kosta. 11 punktus no viņa atpaliek “Jaguar” pārstāvis Mičs Evanss, bet vēl 10 punktus tālāk labāko trijnieku noslēdz otrs “BMW” braucējs Aleksandrs Simss. Joprojām nav apstiprināts, kurš ieņems Daniela Abta vietu “Audi” komandā un brīvo vietu “Mahindra” sastāvā pēc tam, kad komandu pameta Paskāls Verleins.

NrSacīksteTraseDatums
1Ad Dirijas ePrix IRijādas ielu trase26. februāris
2Ad Dirijas ePrix IIRijādas ielu trase27. februāris
3Romas ePrixČitadino EUR trase10. aprīlis
4Valensijas ePrixValensijas trase24. aprīlis
5Monako ePrixMonako trase8. maijs
6Marakešas ePrixMuleja El Hasana trase22. maijs
7Santjago ePrix IO'Higinsa parka trase5. jūnijs
8Santjago ePrix IIO'Higinsa parka trase6. jūnijs
Tiks precizētsSeulas ePrixSeulas ielu traseTiks precizēts
Tiks precizētsBerlīnes ePrixTempelhofas lidostas ielu traseTiks precizēts
Tiks precizētsŅujorkas ePrixBruklinas ielu traseTiks precizēts
Tiks precizētsLondonas ePrixExCeL London centra traseTiks precizēts
Tiks precizētsSanjas ePrixHaitangas līča traseTiks precizēts
Tiks precizētsMehiko ePrixBrāļu Rodrigesu traseTiks precizēts