Elektrisko spēkratu Formula E čempionāta rīkotāji paziņojuši, ka priekšlaicīgi pārtrauktā 2019./2020. gada sezona tiks noslēgta augustā, kad Berlīnē tiks aizvadītas pēdējās sešas šīs sezonas sacīkstes.

Pandēmijas dēļ Formula E šogad nācās atcelt sacīkstes Sanjā, Romā, Parīzē, Seulā, Džakartā, Ņujorkā, kā arī dubultposmu Londonā. Tā vietā čempions tiks noskaidrots Berlīnē, kur sacīkstēm vajadzēja notikt šajā nedēļā, ja Covid-19 neapturētu sporta dzīvi visā pasaulē.

Lai nodrošinātu, ka pasākumā piedalās ne vairāk kā 1000 cilvēku atbilstoši Vācijas izsludinātajiem likumiem, skatītājiem tribīnes būs slēgtas un uz trasi dosies tikai komandas, organizatori un trases darbinieki.

“F1LV

Sezona atsāksies ar dubultposmu 5. un 6. augustā (trešdienā un ceturtdienā), sacīkstēm nedēļas nogalē 8. un 9. augustā turpat Tempelhofas lidostā tiks izveidota atšķirīga trases konfigurācija, bet uz pēdējiem diviem posmiem 12. un 13. augustā tiks izmantota trešā konfigurācija.

Pēc sezonas piektā posma, kas 29. februārī notika Marakešā, kopvērtējuma līderis ir “BMW” braucējs Antonio Fēlikss da Kosta. 11 punktus no viņa atpaliek “Jaguar” pārstāvis Mičs Evanss, bet vēl 10 punktus tālāk labāko trijnieku noslēdz otrs “BMW” braucējs Aleksandrs Simss. Joprojām nav apstiprināts, kurš ieņems Daniela Abta vietu “Audi” komandā un brīvo vietu “Mahindra” sastāvā pēc tam, kad komandu pameta Paskāls Verleins.

NrSacīksteTraseDatums
Tiks precizētsAd Dirijas ePrix IRijādas ielu trase26. februāris
Tiks precizētsAd Dirijas ePrix IIRijādas ielu trase27. februāris
Tiks precizētsRomas ePrixČitadino EUR trase10. aprīlis
Tiks precizētsParīzes ePrixParīzes ielu trase24. aprīlis
Tiks precizētsMonako ePrixMonako trase8. maijs
Tiks precizētsSeulas ePrixSeulas ielu trase23. maijs
Tiks precizētsBerlīnes ePrix ITempelhofas lidostas ielu trase19. jūnijs
Tiks precizētsŅujorkas ePrixBruklinas ielu trase10. jūlijs
Tiks precizētsLondonas ePrix IExCeL London centra trase24. jūlijs
Tiks precizētsLondonas ePrix IIExCeL London centra trase25. jūlijs
Tiks precizētsSanjas ePrixHaitangas līča traseTiks precizēts
Tiks precizētsMehiko ePrixBrāļu Rodrigesu traseTiks precizēts
Tiks precizētsSantjago ePrix IO'Higinsa parka traseTiks precizēts
Tiks precizētsSantjago ePrix IIO'Higinsa parka traseTiks precizēts