Formula 1 sezonas turpinājumā kalendārā tiks iekļati arī posmi Imolā, Nirburgringā un Portimao trasēs.

Formula 1 čempionāta organizatori apstiprinājuši vēl trīs pomsus, kas notiks oktobrī – pēc divām pārtraukuma nedēļām no 9. līdz 11.oktobrim notiks posms Nirburgringā, pēc kura F1 pirmo reizi dosies uz Portimao trasi Portugālē 23. līdz 25.oktobrim, bet nedēļu vēlāk notiks posms Imolas trasē, kur notikuši ievērojami atjaunošanas darbi.

Turklāt Imolas nedēļas nogalē plānots Grand Prix posmu aizvadīt divās nevis trīs dienās, lai dotu komandām papildus dienu laika pieveikt 1500km ceļu no Portugāles. Pagaidām šī posma laika grafiks līdz galam nav apstiprināts.

Šobrīd plānos ir aizvadīt Portugāles posmu ar skatītājiem – konkrēts skaits gan vēl nav zināms, bet tiek lēsts, ka tie būs mērāmi ‘desmitos tūkstošos’.

Savulaik 2009.gadā Portimao trase rīkoja GP2 sēriju posmu, kā arī Formula 1 testus. Nirburgringā pēdējo reizi Grand Prix posms notika 2013.gadā, bet Imolas trasē 2006.gadā risinājās Sanmarīno GP, kurā Mihaels Šūmahers aizraujošā cīņā pārspēja Fernando Alonso.

Šo posmu pievienošana kalendāram nozīmē, ka šogad būs vismaz 15 sacīkstes, jo decembrī un novembrī vēl plānojas dubultposms Bahreinā un sezonas fināls Abu Dabi, taču vēl pastāv iespēja kādai sacīkstei Āzijā – Vjetnamā vai Malaizijā.