Viens no Formula 1 jaunākajiem produktiem ‘F1 TV’ tagad piedāvā iespēju arī Latvijas iedzīvotājiem iegādāties ‘F1 TV PRO’ paku, kurā sacīkstes iespējams vērot tiešraidē, bet atkārtojumi pieejami uzreiz pēc pārraides beigām.

Pēdējos gados skatītājiem Latvijas teritorijā vienīgā iespēja vērot sacensības bija ļauta “RTL” kanālā ar komentāriem vācu valodā. Lai gan ‘F1 TV’ nepiedāvā iespēju skatīties pārraidi latviski, tomēr angļu valoda ir zināma daudz lielākam skaitam Latvijā dzīvojošo cilvēku.

Produkta kopējā maksa ir 64,99 EUR gadā vai 7,99 EUR mēnesī, atkarībā no klientu vēlmēm. Tas nozīmē, ka vismaz augustā par gandrīz 8 EUR būtu iespēja noskatīties četras sacīkstes (Lielbritānijas, 70 gadu jubilejas, Spānijas un Beļģijas posmus) pirms lēmuma pieņemšanas par tālāku ‘F1 TV PRO’ izmantošanu.

Translācijas iespējas būs pieejamas Latvijas Republikas teritorijā. Ja plāno produktu izmantot, atrodoties ārzemēs, dodies uz F1 TV mājaslapu, lai noskaidrotu vai konkrētajā valstī sacīkstes būs iespējams vērot.

Lai gan no viena konta vienlaikus drīkst pieslēgties no 3 dažādām ierīcēm, video translācija pieejama tikai no vienas, šādā veidā izvairoties no shēmām, kad vairāki cilvēki vēlas ietaupīt un izmantot vienu kontu, skatoties sacīkstes no dažādām ierīcēm. Tomēr kvēlākie fani var izmantot iespēju uz atšķirīgām ierīcēm vērot dažādus grafikus, informāciju par riepām, statistiku un rezultātu tabulu. Visdažādāko informāciju par ‘F1 TV PRO’ iespējams atrast biežāk uzdoto jautājumu sadaļā.

Papildus materiāliem, ko piedāvā TV translācijās, ‘F1 TV PRO’ ir iespējams vērot ‘on-board’ kameras no katra no 20 braucējiem, kā arī noklausīties necenzēto versiju katrai radio sarunai starp pilotu un viņa komandas pārstāvjiem.

F1TV iegādājies ŠEIT!

Tiešraides no sacensībām tiek nodrošinātas ne tikai Formula 1 čempionātā, bet arī visas tā atbalsta klasēs – Formula 2, Formula 3 un Porsche Supercup čempionātos.

‘F1TV PRO’ platformā pieejamas gan sacīkstes un to atkārtojumi, gan dažādi analītiski un aktuāli video no sacīkšu nedēļas nogales, kā arī ar F1 saistīti dokumentāli video un vēsturisku sacīkšu ieraksti. Tie gan pieejami arī ‘F1 TV Access’ platformā, kas ir ievērojami lētāka (2,99 EUR mēnesī / 26,99 EUR gadā), taču nepiedāvā tiešraides translācijas iespējas.

“Nordic Entertainment Group” nākamgad atgriezīs “ViaPlay” platformu Baltijas valstīs, ļaujot no 2021. gada baudīt sacīkstes tiešraidē arī Latvijas teritorijā, kamēr “tet” piedāvātais “RTL” kanāls šī gada izskaņā pārtrauks translēt Formula 1 sacensības.