Silverstonas trases vadītājs Stjuarts Pringls atklājis, ka viņi bija izteikuši piedāvājumu rīkot 12 sacīkstes šī gada F1 čempionātā, tādā veidā izvairoties no liekiem riskiem, kas rodas ceļojot no vienas trases uz nākamo. Protams, šī iecere ātri tika noraidīta, tomēr pavēra durvis iespējai rīkot otru posmu, kas sauksies 70 gadu jubilejas Grand Prix. Abas sacīkstes tiks aizvadītas vienādā Silverstonas konfigurācijā.

Lai gan precīzs nedēļas nogales formats vēl nav paziņots, kļuvis zināms, ka Imolā tiks veikts eksperiments, aizvadot treniņus, kvalifikāciju un sacīkstes divās dienās, kas nozīmē, ka piektdien mašīnas trasē nedosies. Imolas trases īpašnieki arī cer, ka atgriešanās kalendārā palīdzēs posmam nodrošināt vietu arī 2021. gada kalendārā, neraugoties uz to, ka Itālijas Grand Prix vārdu arī turpmāk saglabās sacīkstes Moncas trasē.

“F1LV

Bijušais F1 braucējs Estebans Tuero iekļuvis ļoti smagā ceļu satiksmes negadījumā, lielā ātrumā saduroties diviem motocikliem. 42 gadus vecais argentīnietis nogādāts slimnīcā ar atslēgas kaula, ribu, plaukstas kaulu lūzumiem un citām smagām traumām. Tuero dzīvībai briesmas nedraudot. 1998. gadā “Minardi” sastāvā viņš kļuva par trešo visu laiku jaunāko F1 pilotu, tomēr pēc kakla traumas sezonas izskaņā Tuero paziņoja, ka like punktu savai F1 karjerai, neraugoties uz līgumu uz 1999. gadu.