Luiss Hamiltons pārliecinoši uzvar Spānijas Grand Prix Barselonas trasē, Makss Verstapens finišē otrais, kamēr Valteri Botasam atkal jāsamierinās ar zemāko goda pjedestāla vietu.

Valteri Botass līdzīgi kā pāgājušā gada Spānijas sacīkstē startā zaudē vairākas vietas, šoreiz Maksam Verstapenam un Lansam Strolam. Lai gan ‘Racing Point’ braucēju spēja apdzīt pēc pāris apļiem ar DRS palīdzību, tālāk nespēja tikt. Somu braucējs nav spējis tikt augstāk par trešo vietu kopš otrā šīssezonas posma, Štīrijas Grand Prix, kuru uzvarēja.

‘Racing Point’ iegūst savu labāko komandas rezultātu, abi braucēji finišē TOP5, Serhio Peress piektajā pozīcijā, Lanss Strols ceturtajā. Serhio Peress gan tika pie 5 sekunžu soda, pēc tam, kad neievēroja zilos karogus priekš Luisa Hamiltona.

Aleksandrs Albons pēc neveiksmīga pit-stopa, kur nokļuva intensīvā satiksmē 14. vietā, spēja tikt atpakaļ punktos un finišēja astotajā vietā.

Šārls Leklērs pēc iespaidīgas kvalifikācijas bija spiests izstāsties no sacīkstes, kad spēkrata dzinējs noslāpa līkuma vidū. Lai gan tika piedarbināts komanda izvēlējās bolīdu ņemt ārā no sacīkstes drošības apsvērumu dēļ.  Sebastians Fetels pēc sliktas kvalfikācijas (12. vieta) spēja finišēt septītajā vietā

Kimi Raikonens nespēja finišēt punktos, taču sacīkstes 34. aplī kļuva par Formula 1 braucēju ar vislielāko nobraukto sacīkšu distanci sporta vēsturē. Tikmēr Luiss Hamiltons pārspēja Mihaela Šumahera rekorduu – 155 goda pjedestālus.