Pagājušonakt Amerikā vērienīgā boikota akcijā tika atceltas NBA, WNBA (basketbola), MLB (beisbola) un MLS (futbola) spēles. Sportisti tādā veidā pievērsa uzmanību rasisma problēmām Amerikā. Neraugoties uz savu aktīvo dalību ‘Black Lives Matter’ kustībā, Luiss Hamiltons norādījis, ka neplāno atsaukt savu dalību no Beļģijas Grand Prix. “Mercedes” braucējs uzsvēris, ka šie notikumi ir uzmanības centrā Amerikā, taču viņš neuzskata, ka Grand Prix boikotēšana sniegtu vērā ņemamu efektu.

40 gadus vecais Kimi Raikonens, kurš pagājušajā posmā kļuva par visu laiku pieredzējušāko F1 braucēju pēc veiktās distances, pavēstījis, ka viņš vēl neesot izlēmis, vai arī nākamgad plāno startēt F1 čempionātā. Vaicāts, vai “Alfa Romeo” vājais sniegums var spēlēt lomu, Kimi atzīst, ka nevēlās cīnīties par pēdējām vietām, taču iepriekšējā sezonā ir ļoti grūti prognozēt komandas potenciālo formu nākotnē. Šogad Raikonenam vēl nav izdevies gūt punktus.

“F1LV

“Ferrari” komanda paziņojusi, ka viņiem ir izdevies atrast elektrisko defektu, kas novedis pie Šarla Leklēra izstāšanās pagājušajā posmā Spānijā. Sezonas laikā braucējiem bez starta pozīciju soda atļauti divi elektronikas kontroles elementi (CE). Tā kā Leklērs šogad izmantojis tikai vienu, tad maiņas rezultātā viņš iztiks bez soda. Pērn tieši Beļģijā Šarls izcīnīja savu karjeras pirmo uzvaru. Lai gan triumfu atkārtot būs grūti, Leklērs norāda, ka Spa trasē var notikt jebkas, tādēļ efektīvs darbs treniņos būšot ļoti svarīgs tieši priekš sacīkšu formas.