Viljamsu ģimene turpmāk vairs nebūs saistīta ar “Williams” vienību un Sera Frenka Viljamsa atrašanās komandas galvgalī beigsies pēc šīs nedēļas nogales un Itālijas GP izcīņas.

Jau ziņojām, ka “Dorilton Capital” pirms pāris nedēļām pārpirka “Williams” vienību, kuru pēdējos pāris gadus vadīja Klēra Viljamsa, kamēr reālais komandas boss joprojām bija Sers Frenks Viljamss. Tas viss mainīsies šīs nedēļas izskaņā un beisies 43 gadus ilgā ēra.

Komanda ir izcīnījusi 114 Grand prix uzvaras un septiņus pilotu čempiona titulus.

“Tā kā komandas nākotne ir drošās rokās, mums ir īstais brīdis paiet malā,” paziņoja Klēra Viljamsa. “Kā ģimene mēs vienmēr pirmajā vietā likām “Williams” komandu un to esam nodemonstrējuši arī tagad pārdošanas proces laikā. Mēs nododam komandu labās rokās un jaunajiem īpašniekiem ir iespēja ieviest komandu nākotnē.”